رئیس موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) گفت: در کشوری که کاندیداهای ریاست جمهوری از آزادی هم جنس بازی به عنوان یک شعار انتخاباتی استفاده می‌کنند و من از بیان آن خجالت می‌کشم، مشخص است که دارای چه فرهنگ بی‌بند و باری است.

 به گزارش مرور نیوز، آیت الله محمدتقی مصباح یزدی در جمع فرماندهان و رئیسان کلانتری های سراسر کشور، افزود: آن چه امروز وجه تمایز و خاص نیروی نظامی و انتظامی کشور می باشد، پایبندی به ارزش های دینی و مکتبی اسلام است.

 وی ادامه داد: البته در دیگر ادیان و مکاتب این پایبندی بعضا وجود دارد، اما جمهوری اسلامی ایران به واسطه پایبندی به ارزش ها و آرمان های اسلام و انقلاب ویژگی ممتاز و درخشانی را در میان سایر قوای نظامی و انتظامی دارد.

وی اظهار داشت: اگر امروز در کشور شاهد پیشرفت‌هایی در مورد نیروهای انتظامی و پلیس هستیم این پیشرفت از روحیه انقلابی و پایبندی به ارزش های دینی و برنامه ریزی منظم فرماندهان است.

* آمریکا درصدد القای فرهنگ مبتذل خود در ایران است

آیت الله مصباح یزدی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: آمریکا به عنوان یکی از بی بند و بار ترین کشورهای جهان به دنبال نفوذ و القای فرهنگ خود در میان کشورهای اسلامی به ویژه ایران است.

وی افزود: امروز جامعه آمریکا شاهد بی بند و باری و سقوط ارزش های اخلاقی است، لذا سیاستمداران آن درصدد نفوذ فرهنگ خود در کشورهای اسلامی به ویژه جمهوری اسلامی ایران هستند.

رئیس موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) اضافه کرد: در کشوری که کاندیداهای ریاست جمهوری از آزادی هم جنس بازی به عنوان یک شعار انتخاباتی استفاده می کنند و من از بیان آن خجالت می کشم، مشخص است که دارای چه فرهنگ بی بند و باری است.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز