پروژه‌ توسعه‌ شبکه‌ انتقال کشور موسوم‌ به تدبیر از پروژه‌های قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء (ص) با حضور وزیر ارتباطات افتتاح شد.

به گزارش مرور نیوز به نقل از روابط عمومی قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء (ص)، پروژه ملی تدبیر با هدف فراهم‌سازی پهنای باند در زیرساخت ارتباطی کشور، روز دوشنبه بیست و چهارم اردیبهشت‌ماه با حضور محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران و تعدادی از مدیران قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) در مجتمع مخابراتی انقلاب اسلامی تهران افتتاح شد.

وزیر ارتباطات در این مراسم با تشکر از اقدامات قرارگاه در اجرای این پروژه گفت: قرارگاه خاتم‌الانبیاء(ص) در مناقصه این پروژه با قیمتی بسیار پایین‌تر برنده شد البته در اجرا، سرعت عمل و کیفیتی بسیار بالا داشت.

آذری جهرمی

شایان ذکر است این پروژه به منظور تحقق بخشی از برنامه پنج‌ساله پنجم توسعه کشور در حوزه ارتباطات و فراهم‌سازی پهنای باند در زیرساخت ارتباطی کشور در شرکت ارتباطات زیرساخت، برنامه‌ریزی شد و پس از آن کنسرسیوم تدبیر به رهبری قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص)- گروه تخصصی سماوات آن را اجرا کرد.

ظرفیت شبکه‌ داخلی با افزایش 16200 گیگابیت به 22400 گیگابیت رسید

بدین ترتیب با بهره‌برداری از پروژه شبکه انتقال (تدبیر)  و با استقرار 224 نقطه در کشور، ظرفیت شبکه‌ داخلی با افزایش 16200 گیگابیت به 22400 گیگابیت و ظرفیت شبکه ترانزیت کشور به 2هزار گیگابیت رسید

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز