فرمانده هوادریای نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران از تجهیز این یگان به امکانات جدید خبر داد.

به گزارش مرور نیوز،  امیر دریادار دوم روح الامینی فرمانده هوادریای نیروی دریایی ارتش در مورد اقدامات صورت گرفته برای تجهیز ناوگان هوایی نیروی دریایی ارتش، گفت: ما برای بالا بردن توان رزمی و بنا به شرایط و تجربه‌های موجود، تجهیزات و وسایلی را که در اختیار داریم به امکانات روز مجهز کرده‌ایم.

وی افزود: در مورد نوسازی نیز در حال برنامه‌ریزی برای تامین وسایل و تجهیزات جدید در بدنه هوادریای ارتش جمهوری اسلامی ایران هستیم.

تمرین‌های تخصصی برای تمام یگان‌های مستقل در نیروی دریایی در سال ۹۷ پیش‌بینی شده است

دریادار روح الامینی در مورد تمرین‌های تخصصی این یگان در سال جاری تصریح کرد: تمرین‌های تخصصی برای تمام یگان‌های مستقل در نیروی دریایی در سال ۹۷ نیز پیش‌بینی شده و در موعد مقرر اجرا می‌شود.

فرمانده هوادریای نیروی دریایی ارتش در مورد اقدامات پیش‌بینی شده در حوزه امدادرسانی دریایی در سال جاری هم گفت: ما برابر تعامل و همکاری که با یگان‌های دریایی، اورژانس و کمیته بحران کشور داریم در تمام مناطق دریا و سواحل در صورت نیاز با تمام توان به کمک و امدادرسانی خواهیم پرداخت.

وی در پایان تاکید کرد: همه کارکنان نیروی دریایی برای آرامش مردم از وجودشان سرمایه گذاشته و تا پای جان از مرزهای آبی کشور دفاع می‌کنند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز