نماینده ولی فقیه در سپاه گفت: پاسداران انقلاب باید در ظلمت فتنه‌ها بینایی خود را از دست ندهند و همواره روحیه جهادی و انقلابی‌شان را حفظ کنند.

به گزارش مرور نیوز، حجت الاسلام عبدالله حاجی صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه  امروز دوشنبه 7 خرداد در مراسم تکریم و معارفه مسئول نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین(ع) از انقلاب اسلامی ایران به عنوان انقلابی گفتمان‌ساز یاد کرد و گفت: این انقلاب الهام بخش، بر خلاف سایر انقلاب های دنیا، زنده و پویا است؛ به این خاطر که جهادی در راه خدا بوده و جهاد پایان ندارد.

نماینده ولی فقیه در سپاه با اشاره به دشمنی های ۴۰ ساله نظام استکبار با انقلاب اسلامی و ملت ایران تصریح کرد: بدیهی است انقلابی که از ابتدای شکل گیری تاکنون با انواع و اقسام دشمنی‌ها و توطئه ها مواجه بوده است، نیاز به محافظ و پاسدار داشته باشد.

وی پاسداری را به معنای رفع و دفع خطر از انقلاب در تمامی عرصه ها توصیف و خاطرنشان کرد: عمق بخشی، تقویت پیش برندگی و پیش روندگی انقلاب و حفظ حرکت و شتاب انقلاب بر عهده پاسداران انقلاب اسلامی است.

حاجی صادقی

حجت الاسلام حاجی صادقی در ادامه با برشمردن ویژگی‌های پاسداران تراز انقلاب اسلامی گفت: پاسداران انقلاب اسلامی باید ولایت مدار بوده و بصیرت دینی داشته باشند و در ظلمت فتنه ها بینایی خود را از دست ندهند، حریت داشته باشند تا بنده زر و زور نشوند، روحیه جهادی و انقلابی شان را حفط کنند، تولی و تبری داشته باشند و با اقتدار در کسب توانمندی و اقتدار نیازهای انقلاب کوشا باشند تا با حفظ انقلاب اسلامی، زمینه های ظهور حضرت صاحب الزمان (عج) محقق شود.

تاکید بر ضرورت ارتقای بصیرت دینی و فهم

وی در پایان با تاکید بر ضرورت ارتقای بصیرت دینی و فهم، تشخیص و عمل به هنگام از سوی آحاد پاسداران، تربیت چنین افسرانی را رسالت خطیر و مهمی دانست که بر عهده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین (علیه السلام) می باشد.

در پایان این مراسم، با حکم نماینده ولی فقیه در سپاه، حجت الاسلام والمسلمین الله نورکریمی تبار به عنوان مسئول نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین (علیه السلام) منصوب شد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز