جامعه روحانیت مبارز به مناسبت سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) و قیام پانزده خرداد بیانیه‌ای صادر کرد.

به گزارش مرور نیوز، جامعه روحانیت مبارز به مناسبت سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) و قیام پانزده خرداد بیانیه‌ای صادر کرد.

متن بیانیه بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

و سلام علیه یوم ولد و یوم یموت و یوم یبعث حیاً (مریم-آیه۱۵)

سلام بر خمینی، سلام بر ۱۵ خرداد و سلام بر شهیدان و پیروان راه خمینی. حماسه خمینی و روزهای بزرگ خدا ۱۵ خرداد، ۲۲ بهمن، ۱۴خرداد نقاط عطف تاریخ این ملت اند. حرکت الهی خمینی که حرکت از ظلمت به نور بود سرنوشت رهائی، شکوفائی و نجات ملت شریف ایران و امت اسلامی را رقم زد. أن أخرج قومک من الظلمات الی نور و ذکرهم بایام الله(ابراهیم-آیه ۵).

همو که پیوسته از ۱۵ خرداد، ۲۲ بهمن و روز قدس سخن گفت و آن ها را جاودانه کرد. امسال در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی و مصادف با لیالی قدر و روز قدس راه و کلام خمینی، مشعل فروزان عزت و عظمت این ملت است، چنانچه پیوسته فریاد کشید امریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند و چنین شد و چنین باد.

پیروان خمینی به همراه خلف صالح او مقام عظمای ولایت و رهبری در برهه ی حساس دیگری از تاریخ خود، با صلابت و استواری، هوشمندی و تدبیر، عزت و اقتدار، آرمان او را پاس می دارند و با الهام از او به آینده ی خود که راه حق و عدالت است سخت امیدوارند. الیس الصبح بقریب و ماالنصر إلا من عندالله العزیز الحکیم

جامعه روحانیت مبارز به همراه ملت بزرگ، مؤمن، انقلابی، صبور و قهرمان ایران در مراسم یوم الله چهاردهم خردادماه، سالگشت رحلت آن مقتدای همیشه شاهد، حضوری چشمگیر خواهد داشت و فریاد مرگ بر ستمگران، مستکبرین و نظام سلطه و صهیونیزم را سر می دهد و دعای خالصانه خود را از حضرت أحدیت مسئلت می دارد.

اللهم إنا نرغب الیک فی دوله کریمه تعز بها الإسلام و أهله

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

جامعه روحانیت مبارز

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز