رئیس جمهوری در دیدار سفیران جدید جمهوری اسلامی ایران در نامیبیا، قطر، نروژ، مقدونیه، اوگاندا، غنا، صربستان و بلغارستان پیش از عزیمت به محل ماموریت خود بر معرفی ظرفیت های ایران برای سرمایه گذاری بخش خصوصی دیگر کشورها تاکید کرد.

به گزارش مرور نیوز، حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی روز دوشنبه در این دیدار ضمن آروزی موفقیت برای سفرای جمهوری اسلامی ایران در کشورهای محل ماموریت خود همچنین بر تلاش و اهتمام آنان در راستای توسعه، تقویت و تحکیم روابط و مناسبات همه جانبه ایران با دیگر کشورها تاکید کرد.
وی معرفی توانمندی ها و ظرفیت های ایران به سرمایه گذاران و بخش های خصوصی و دولتی دیگر کشورها و فراهم کردن زمینه های مناسب برای ارتقای سطح همکاری ها و اجرای پروژه های مشترک را از جمله وظایف سفرا در دوران ماموریتشان در کشورهای خارجی عنوان کرد.
وحید کریمی سفیر جدید ایران در نامیبیا، محمد علی سبحانی سفیر جدید ایران در قطر، محمد حسن حبیب الله زاده سفیر جدید ایران در نروژ، حسین کریمی سفیر جدید ایران در مقدونیه، مرتضی مرتضوی سفیر جدید ایران در اوگاندا، نصرت الله مالکی سفیر جدید ایران در غنا، حسین ملا عبداللهی سفیر جدید ایران در صربستان و حمیدرضا ناطق نوری سفیر جدید ایران در بلغارستان نیز گزارشی از محل ماموریت خود به رییس جمهوری ارائه کردند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز