رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: اگر امروز در عراق، سوریه و لبنان نبودیم، امروز داعشی‌هایی که مسخ شده هستند که اسم‌شان را نمی‌توان انسان گذاشت، در مرزهای ما حاضر می‌شدند و همان بلایی را که بر سر مردم سوریه آوردند، سر ما می‌آوردند.

به گزارش مرور نیوز، آیت‌اللّه احمد جنتی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی امروز یک شنبه 17 تیر در نشست کارگروه‌های تخصصی ستاد چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی که در محل شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی برگزار شد، طی سخنانی اظهار داشت: وظیفه ما این است که بفهمیم از نظر مقابله با دشمنان و هجمه‌های دشمنان و از نظر بنیه داخلی و از نظر سیاسی، اقتصادی در چه شرایطی هستیم.

وی افزود: شرایط امروز ما شرایط سنگینی است، در این چهل سال که از عمر انقلاب می‌گذرد ما با مشکلات اقتصادی، نظامی و امنیتی گوناگونی روبه‌رو بودیم. مسئله‌ای که باید به آن توجه داشت این است که دشمن روز به روز دشمنی خود را بیشتر می‌کند و یک عده  نیز در حال کمک به دشمن در داخل هستند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: باید امروز ارزیابی کنیم که قشری که در داخل به ندای همکاری با دشمنان جواب می‌دهند در چه وضعیتی هستند، باید منویات مقام معظم رهبری در این شرایط مورد توجه قرار گیرد، زیرا راه و مسیر انقلاب پر مشکل است و وظیفه ما طی کردن این راه است.

آیت‌اللّه جنتی اظهار داشت: یکی از وظایف ما این است که خدمات این چهل سال را به قشرهای مختلف مردم نشان دهیم، برخی گرانی‌ها و بی‌ثباتی‌ها در کشور حاکم است که صدای جوان‌ها را در آورده است. اگر قرار است کاری انجام شود، باید از راه‌های معقول صورت گیرد.

احمد+جنتی

اگر خدمات جمهوری اسلامی نبود امروز ییداعش در مرز‌های کشور حاضر می‌شد

وی افزود: مقام معظم رهبری از اول انقلاب برای این نظام مجدانه و جهادگرانه کار کرده است و امروز نیز بسیاری‌ در تلاش‌اند تا نظام از شرایط کنونی خارج شود. جوانان ما باید به این موضوع توجه داشته باشند که اگر پای آمریکا و اسرائیل به این کشور باز شد، با مردم چه رفتاری می‌کنند؛ باید کسانی که می‌گویند "نه غزه نه لبنان"، بفهمند که اگر خدمات جمهوری اسلامی نبود، امروز داعشی‌ها، منافقین، آمریکا و اسرائیل چه بلایی سر ما می‌آوردند.

آیت‌اللّه جنتی تصریح کرد: اگر امروز در عراق، سوریه و لبنان نبودیم، امروز داعش هایی که مسخ شده هستند که اسم‌شان را نمی‌توان انسان گذاشت، در مرزهای ما حاضر می‌شدند و همان بلایی را که بر سر مردم سوریه آوردند، سر ما می‌آوردند. اگر امروز جان، مال و ناموس ما در آرامش است به دلیل حضور ما در سوریه و عراق است. 

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: ما در بسیاری از نقاط دنیا بدون اینکه منافع داشته باشیم، به ندای مظلومان لبیک گفتیم ولی در بحث سوریه و عراق اگر حضور پیدا نکرده بودیم، مستقیما در خطر قرار می‌گرفتیم. علاوه بر کمک به مظلومین، هدف‌مان دفاع از امنیت و منافع‌مان بوده است، ما برای دفاع از جان، مال، حیثیت خودمان، حفظ انقلاب و دین‌مان در سوریه، لبنان و عراق حاضر شدیم.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز