وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح از چند طرح تولیدی و صنعتی زنجان بازدید و از نزدیک در جریان مشکلات واحدهای تولیدی استان قرار گرفت.

به گزارش مرور نیوز به نقل از روابط عمومی وزارت دفاع، امیر سرتیپ حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح که به عنوان وزیر معین ستاد اقتصاد مقاومتی به زنجان سفر کرده است از چند طرح تولیدی و صنعتی زنجان بازدید و از نزدیک در جریان مشکلات واحدهای تولیدی استان قرار گرفت.
در این بازدید که استاندار زنجان، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و تنی چند از مقامات و معاونان استاندار حضور داشتند، وی در نخستین برنامه با حضور در شرکت ذوب و فولاد نورد اشراق در شهرک صنعتی شماره یک زنجان، در جریان مشکلات این واحد تولیدی قرار گرفت.
این واحد صنعتی در صورت بهره برداری سالانه ظرفیت تولید 200 هزار تن فولاد آلیاژی، ده ها هزار تن میلگرد و نبشی و سایر مشتقات را دارد و با فعالیت بهینه و بهره برداری مطلوب می تواند ظرفیت اشتغال 1200 نفر را فراهم کند.
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در ادامه بازدید خود از واحدهای تولیدی و صنعتی استان زنجان، از یک واحد تولیدی پوشاک بازدید و در جریان نحوه تولید و میزان صادرات این شرکت قرار گرفت.
امیر سرتیپ حاتمی در این بازدیدها به ظرفیت های واحد های تولیدی استان اشاره کرد و گفت: امیدواریم با تحقق کامل اقتصاد مقاومتی و برنامه های دولت، زمینه شکوفایی، بالندگی و رونق واحدی تولیدی و صنعتی زنجان فراهم شود.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز