در بیانیه حزب زنان جمهوری اسلامی به مناسبت یوم‌الله 13 آبان آمده است: تجربه تاریخی نشان داده که ملت ها و دولت ها آنگاه که به آمریکا اعتماد کرده‌اند ضربه بیشتری از این اعمال نفوذها متحمل شده‌اند.

به گزارش مرور نیوز، در بیانیه حزب زنان جمهوری اسلامی به مناسبت یوم‌الله 13 آبان آمده است: روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، یادآور لرزهای است که فریاد امام خمینی در سال 1343 بر پیکره نوکران استکبار افکند، فریادی که به گفته امام خامنه‌ای پاکیزه‌ترین فریادها و برخاسته از احساس دینی و عرق مسلمانی و متکی بر حمایت عمومی مردم بود که نتیجه آن چهارده سال بعد در پیروزی انقلاب اسلامی آشکار شد. "و 13 آبان 57 نشان داد که انقلاب ما سن و سال نمیشناسد و نوجوانان ما در دفاع از استقلال ملت در برابر همه طاغوت ها، در خط مقدماند و دانشجویان ما نیز در یک سال بعد، در 13 آبان 58، با تسخیر لانه جاسوسی بصیرتی مثال زدنی از خود نشان دادند و انقلابی دیگر آفریدند.

در این بیانیه آمده است: حزب زنان جمهوری اسلامی ایران ضمن گرامیداشت یوم الله 13 آبان و بزرگداشت یاد و خاطره شهیدان استکبارستیز، ملت شریف و به خصوص زنان بصیر و انقلابی را به استقامت در حرکت جهادی در راه تحقق ملتها را به مخاطره انداخته است. آمریکا از بعد از جنگ جهانی دوم با استفاده از ابزارهای نفوذ خود، از بیش از 60 حکومت دیکتاتوری حمایت کرده و در بیش از 50 کشور از کودتاگران پشتیبانی کرده است.

این بیانیه تاکید می‌کند: تجربه تاریخی نشان داده که ملت ها و دولت ها آنگاه که به آمریکا اعتماد کرده‌اند ضربه بیشتری از این اعمال نفوذها متحمل شده‌اند. امروز نیز تجربه برجام و بدعهدی‌های آمریکا نشان داده است که به دشمن نمی‌شود اعتماد کرد و نباید در دام دیگر تعهدات ذلت بار چون FATF افتاد. اما آنچه نباید مغفول بماند، تلاش دشمنان برای سوءاستفاده از فضای برجام برای فراهم آوردن زمینه نفوذ در کشور است. و دولت و ملت باید به ندای امام خامنه‌ای لبیک گویند و اجازه این فرصت‌طلبی را در داخل مطلقا به آمریکا ندهند" چه اینکه "هر چه آنها به این فرصت های خودشان نزدیک بشوند، یقینا ذلت ملت ها و عقبماندگی و محنت کشورها از آنجا شروع خواهد شد."

این بیانیه تصریح کرده است: امروز مرگ بر آمریکا یعنی خشکاندن همه سرچشمه های وابستگی از جمله وابستگی فکری، فرهنگی، اقتصادی و سیاسی. امروز مرگ بر آمریکا یعنی عزت، رفاه و استقلال کشور را در سایه پایداری و مقاومت در مقابل استکبار جهانی دیدن. امروز مرگ بر آمریکا یعنی فریب وعده های دشمن را نخوردن و از تهدیدهای او نهراسیدن. امروز مرگ بر آمریکا یعنی دوری از مظاهر استکبار از جمله دنیاطلبی و اشرافی گری. امروز مرگ بر آمریکا یعنی نفی طاغوت و ایمان به خدا در همه امور شخصی، خانوادگی و اجتماعی در ابعاد اقتصادی، سیاسی و فرهنگی.

در بخش دیگری از این بیانیه آمده است: آمریکا جنگ افروزی را در منطقه به اوج رسانده و جنگ های نیابتی توسط شجره ملعونه ی آل سعود و دیگر دولت‌های وابسته، در یمن و بحرین کشتار کودکان و زنان بی گناه را دامن زده و حمایت از تروریسم از نوع داعشی و طالبانی امنیت منطقه را به مخاطره انداخته است، حزب زنان جمهوری اسلامی ایران پا به پای ملّت شجاع و آگاه و ولایتمدار در راه پیمایی با شکوه روز 13 آبان 1395 شرکت خواهد نمود با این پیام که آمریکا فروریختنی است و قابل اعتماد و اتکا نیست.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز