نماینده مردم سلسله و دلفان در موافقت با استیضاح وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خطاب به ربیعی گفت:اشک های شما شوی تبلیغاتی است، شما استاد تمام مظلوم نمایی و جنگ های روانی هستید.

به گزارش خبرگزاری موج در جلسه علنی روز چهارشنبه مجلس شورای اسلامی و در ادامه بررسی استیضاح علی ربیعی علی رستمیان نماینده مردم سلسله و دلفان در موافقت با استیضاح وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: به مسائل و مشکلاتی به بحث بهزیستی پی بردم. وقتی به مدارک رسیدم آقای بندپی دستور دادند که بنده را به برخی استان ها راه ندهند. به من پیشنهاد دادند که ۵۰۰ میلیون تومان به اسم یک خیریه به شما می دهیم، ۲۰ میلیون را به آنها بدهید و ۴۸۰ میلیون تومان آن را بردارید و به هر خیریه و فردی که می خواهید اختصاص دهید.

وی افزود: به استان لرستان رفتم و خیریه هایی که پول زیادی از تهران دریافت کردند را بررسی کردم. گزارشی در این خصوص به آقای لاریجانی و وزیر اطلاعات دادم.

از پول خرید ویلچر معلولان ماشین های شاسی بلند خریده اند

نماینده مردم سلسله و دلفان ادامه داد: در واقع از پول خرید ویلچر معلولان و محل کمک به ایتام خرج کرده اند و ماشین های شاسی بلند خریده اند.

سرمبارک را به نشانه تأسف تکان ندادید

رستمیان خطاب به ربیعی گفت: به شما نیز اطلاع داده ام. شما گفتید در دوره های قبل نیز این اتفاق افتاده است. حتی سرمبارک را به نشانه تأسف تکان ندادید. شما که دائم اشکتان دم مشکتان است حتی سری تکان ندادید.

وی تصریح کرد: آقای بندپی در دونوبت در استان لرستان حضور یافت. یک بار برای مأموریت کاری و یک بار برای حمایت از مدیران و برگزاری همایش ۵۰۰ میلیون تومانی. ۱۲-۱۳ نفر از دختران مظلوم بهزیستی را با لباس های فاخر به سیاه چادرها بردند و همایش ۵۰۰ میلیون تومانی برگزار کردند. آیا یک نفر از کودکان بی سرپرست و بهزیستی یک نوع از ۱۰ نوع غذایی که در این همایش سرو شد را خورده اند.

نماینده مردم سلسله و دلفان خطاب به ربیعی گفت: به شما گفتم که لاشه های گوسفند، گردو، فرش لرستان را در خانه آقای بندپی می فرستند.

رستمیان با تأکید بر اینکه اشک های شما نمایش تبلیغاتی است، اظهار داشت: بودجه ای که برای مشاغل در نظر گرفته شده صرف ریخت و پاش هایی شد. شما استاد تمام مظلوم نمایی با تمام جنگ های روانی هستید. یادتان هست در جلسه ای که در سازمان بازنشستگی داشتیم سر روی دوش من گذاشتید و گفتید نگذارید من از آسانسور رد شوم.

با کسانی که به وظیفه خود عمل نکرده اند، کاری ندارم

وی تصریح کرد: من به تنهایی حاضر شدم استیضاح وزیر کار را ادامه دهم و بگویم با کسانی که به وظیفه خود عمل نکرده اند، کاری ندارم.

رستمیان خطاب به وزیر تعاون گفت: حضرت علی (ع) حاکم خود را که در سفره اغنیا نشست، عزل کرد. شما به آقای بندپی حتی یک تذکر هم دادید؟

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز