نماینده موافق استیضاح وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: با دادن شام و ناهار و رفت و آمدهای دیپلماتیک می‌خواستند باعث خنثی شدن استیضاح وزیر کار شوند.

به گزارش مرور نیوز، سیدقاسم جاسمی نماینده مردم کرمانشاه در مجلس در نشست علنی امروز چهارشنبه 17 مرداد و در موافقت با استیضاح علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهار داشت: فضای امروز مجلس بگونه‌ای است که نه تنها نمی‌توانیم یک وزیر را استیضاح کنیم بلکه توانایی جابجایی یک کارمند اداری در یک بخش را هم نداریم.

وی با اشاره به عملکرد تعاون، کار و رفاه اجتماعی عنوان کرد: تعاونی‌ها چشمه جوشان اشتغال است و مورد تاکید رهبر معظم انقلاب قرار دارد؛ در این ۵ سال برای توسعه تعاونی‌ها چه کردید؟

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس با بیان اینکه امروز ۸ میلیون جوان بیکار داریم، با کنایه به وزیر کار گفت: در بخش رفاه اجتماعی آنقدر وضعیت خوب است که مردم هیچ مشکلی ندارند و رفاه تا زیر گلویشان آمده است.

شان مجلس را حفظ کنید

جاسمی با انتقاد از برخی زد و بندها گفت: شام و ناهار و رفت و آمدهای دیپلماتیک باعث خنثی شدن استیضاح وزیر شده است. وی خطاب به نمایندگان مجلس گفت: شان مجلس را حفظ کنید تا مردم بدانند نمایندگان پاک دست، به هیچ چیز جز حفظ حقوق مردم فکر نمی‌کنند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز