نماینده مردم ایذه در موافقت با استیضاح وزیر تعاون گفت: دائم نگویید من کارگرم، ما وزیر و مدیر قدرتمند می خواهیم، کارگر نمی خواهیم.

به گزارش مرور نیوز در جلسه علنی امروز چهارشنبه 17 مرداد مجلس شورای اسلامی و در جریان استیضاح علی ربیعی، هدایت الله خادمی در موافقت با استیضاح ربیعی گفت: هیچ یک از نمایندگان کلان شهرها این استیضاح را امضاء نکرده اند یعنی کلان شهرها مشکلی ندارند.

نماینده مردم ایذه و باغملک ادامه داد: کشور ما ۸ درصد منابع دنیا و یک درصد جمعیت دنیا را در اختیار دارد. چهل سال در این نظام مسئولیت داشته ایم، اگر امام نبود و انقلاب به پیروزی نمی رسید، من و شما خواب چنین مسئولیت هایی را نمی دیدیم.

برای ارتقاء سطح رفاه مردم چه کردید؟ 

وی خطاب به ربیعی گفت: برای ارتقاء سطح رفاه مردم چه کردید؟ متاسفانه در کشور ما هر کس برای مسئولیتی انتخاب می شود، وضعیت کشور بدتر می شود. وضعیت رفاه افتضاح است.

عضو کمیسیون انرژی اظهارداشت: دهه شصتی ها بیکارند. دهه هفتادی ها هم اضافه شده اند. با عدد و رقم اعلام کنید در زمان حضور شما در این مسئولیت چه مقدار رفاه مردم ارتقاء یافته است.

 ریشه نظام را می زنند

وی تاکید کرد: آنها که می گویند با تیم اقتصادی کاری نداشته باشید به خاطر اینکه وضعیت کشور بحرانی است، ریشه این نظام را می زنند.

خادمی ادامه داد: چرا وزارتخانه شما اینقدر عریض و طویل است. با پتروشیمی ها، فولاد و پالایشگاه ها چکار دارید؟ شما مدیریت اینها را بلد نیستید و تخصصی ندارید.

نماینده مردم ایذه و باغملک با بیان اینکه اقتصاد کشور در حال ورشکستگی است، گفت: آقای ربیعی ما وزیر و مدیر می خواهیم. کارگر نمی خواهیم. دائم نگویید من کارگرم.

عضو کمیسیون انرژی ادامه داد: اوضاع معیشتی خراب است. جوانان بیکارند. اگر رای به استیضاح ندهید یعنی در میان مردم نیستید. دولت ها عملکرد مناسبی ندارند اما برخی اجازه استیضاح نمی دهند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز