رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیام‌های جداگانه‌ای انتصاب وزرای «صنعت، معدن و تجارت»، «تعاون، کار و رفاه اجتماعی»، «راه و شهرسازی» و «امور اقتصادی و دارایی» را تبریک گفت.

به گزارش مرور نیوز،  سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح امروز شنبه 12 آبان ماه در پی رأی اعتماد نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی به وزرای پیشنهادی رئیس‌جمهور در وزارتخانه‌های «صنعت، معدن و تجارت»، «تعاون، کار و رفاه اجتماعی»، «راه و شهرسازی» و «امور اقتصادی و دارایی»در پیام‌های جداگانه‌ای این انتصاب‌ها را تبریک گفت.

باقری در این پیام‌ها عشق و ارادت به اسلام، ولایت فقیه، انقلاب اسلامی، امام راحل، مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و ملت ایران را سرمایه ای ارزشمند برای ایفای نقش در مسیر تحقق اهداف اسلام و خدمت به مردم توصیف کرد.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در این پیام‌ها اظهار امیدواری کرد که وزیر محترم با اتخاذ تصمیمات راهگشا و برنامه ریزی مناسب برای گذر از این برهه زمانی و جنگ اقتصادی که هیئت حاکمه آمریکا و صهیونیست‌ها علیه جمهوری اسلامی آغاز کرده‌اند، گام برداشته و با بهره‌مندی از تجارب ارزنده و امعان نظر به چشم‌انداز ۲۰ ساله و سیاست کلی نظام و اقتصاد مقاومتی، در مسیر عدالت و پیشرفت میهن اسلامی به توفیقات ارزنده‌ای دست یابد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز