نایب رییس مجلس گفت: محور پایداری یک جامعه، به ویژه در شرایط تحریم، تاجران و صنعتگران هستند و مسئولان باید قوانین و امنیت را طوری تامین کنند که این‌ افراد به کارشان ادامه دهند؛ چرا که آمریکا آنها را نشانه گرفته است، اگر بیکاری باشد، دیگر صنعت و ارتش معنی نخواهد داشت.

به گزارش مرور نیوز، مسعود پزشکیان نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در جلسه شورای اداری استان و آیین تودیع و معارفه استانداران آذربایجان شرقی گفت: بازنشستگی روندی است که تصویب آن، تقصیر مجلس بود و باعث شد ما از خدابخش بی‌نصیب بمانیم. 

وی با بیان اینکه حضور پورمحمدی در استانداری آذربایجان شرقی را تبریک می‌گویم، افزود: یک مسئول باید با تمام وجودش به مردم محبت و عشق بورزد، اگر حاکمان ما نامه امام علی(ع) به مالک اشتر را به عنوان منشور حکومت اسلامی در نظر می‌گرفتند، الان وضعیت بهتری داشتیم. 

نایب رییس مجلس تصریح کرد: محور پایداری یک جامعه، به ویژه در شرایط تحریم، تاجران و صنعتگران هستند و مسئولان باید قوانین و امنیت را طوری تامین کنند که این‌ افراد به کارشان ادامه دهند؛ چرا که آمریکا آنها را نشانه گرفته است، اگر بیکاری باشد، دیگر صنعت و ارتش معنی نخواهد داشت.  

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو ادامه داد: برای اینکه پوزه آمریکا به خاک مالیده شود باید کاری کنیم که صنعتگران ما زمین‌گیر نشوند و برای تحقق این هدف، باید دست به دست هم دهیم. 

پزشکیان اظهار کرد: علم، وحدت و انسجام، و ایمان و باور سه رأس مثلثی هستند که با آن می‌توان کوه‌ها را جا به جا کرد، هر کس بدون علم حرکت کند، در مسیر غلط و تاریکی حرکت می‌کند. 

نماینده تبریز در ادامه تصریح کرد: اگر به استانمان اختیار دهند، قادر خواهیم بود تا هر مشکلی را از سر راه برداریم، آمریکا هم نمی‌تواند در برابر این وحدت و ایمان بایستد. 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز