مدیر کل دفتر انتخابات وزارت کشور طی حکمی از سوی عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور منصوب شد.

به گزارش مرور نیوز به نقل از وزارت کشور، سید اسماعیل موسوی طی حکمی از سوی عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور به عنوان مدیر کل دفتر انتخابات وزارت کشور منصوب شد.

در حکم وزیر کشور خطاب به سید اسماعیل موسوی آمده است: نظر به مراتب تعهد و تجارب موثر به موجب این حکم جنابعالی را به سمت مدیرکل دفتر انتخابات منصوب می‌نمایم.

در ادامه این حکم اشاره شده است:

برنامه‌ریزی و فراهم‌سازی به موقع مقدمات و تمهیدات لازم برای انجام مطلوب و هرچه شایسته‌تر ماموریت مهم وزارت کشور در امر برگزاری باشکوه انتخابات به عنوان جلوه‌ای از مردم سالاری دینی بر اساس قوانین و مقررات موضوعه و در شأن و تراز ملت شریف ایران، تلاش در جهت استفاده بهینه از دانش و فناوری‌های نوین و روزآمد، سعی و اهتمام در جهت روان و تسهیل سازی فرایند‌های انتخابات و انجام به هنگام کلیه تکالیف مصرحه برابر مُر قانون از جمله اموری است که انتظار دارد در راستای نیل به آن و تحقق سیاست‌ها و تأکیدات دولت تدبیر و امید در زمینه ضرورت بسترسازی برای حضور و مشارکت هرچه بیشتر و گسترده‌تر مردم در عرصه فعالیت‌های مختلف من جمله انتخابات تلاش و کوشش نمایید.

سید اسماعیل موسوی که پیش از این مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری بوشهر بود، خدمت در وزارت کشور را با بخشداری بردخون در سال ۱۳۷۵ در شهرستان دیر آغاز و پس از آن بخشدار مرکزی دیلم شد. وی همچنین به عنوان معاون فرماندار شهرستان تنگستان و دشتستان، معاون مدیرکل دفتر سیاسی و انتخابات و مدیرکل دفتر سیاسی و انتخابات استانداری بوشهر خدمت کرده است و سرپرستی معاونت سیاسی و امنیتی این استانداری را در کارنامه خود دارد.

پیش از این علی پورعلی مطلق، مشاور وزیر کشور در امور انتخابات، مسئولیت دفتر انتخابات وزارت کشور را بر عهده داشت.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز