جانشین سازمان بسیج گفت: برای حل مشکلات اقتصادی، دیپلماسی دفاعی، امنیتی و سازندگی و خدمت رسانی نیاز به تفکر و مدیریت جهادی و انقلابی داریم.

به گزارش مرور نیوز، سردار محمد حسین سپهر  جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین عصر امروز در نشست خبری پنجمین همایش سراسری مدیریت جهادی اظهار کرد: پنجمین همایش مدیریت جهادی فردا دوشنبه در مرکز همایش‌های بین المللی صدا و سیما با حضور بیش از هزار مدیر جهادی برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: ترویج و تقویت فرهنگ و عمل جهادی و انقلابی در بخش مدیران و مسئولان و آحاد کارکنان دستگاه‌های مختلف، شناسایی ظرفیت‌های بالقوه و بالفعل در کشور و ارتقاء توانمندی جهادی با تربیت مدیران جهادی از جمله اهداف انجمن مدیریت جهادی است.

وی گفت: در همایش فردا که دستگاه‌های دولتی و بخش‌های تعاونی و خصوصی در برگزاری آن مشارکت کردند، ٢۵ مدیر برجسته و جهادی شناسایی شده و تقدیر و تجلیل می‌شوند.

جانشین سازمان بسیج افزود: برای حل مشکلات اقتصادی، دیپلماسی دفاعی، امنیتی و سازندگی و خدمت رسانی نیاز به تفکر و مدیریت جهادی و انقلابی داریم و اعتقاد داریم همان گونه که در ۴۰ سال گذشته هر وقت در نقاط عطف انقلاب نیاز به یک حرکت پر تلاش داشتیم با نگاه و انگیزه و روحیه جهادی آن بن بست‌ها را دور زدیم و موانع را برچیدیم.

سپهر تصریح کرد: در چهلمین سال انقلاب می‌خواهیم کشوری الگو برای دیگران باشیم که این موضوع بدون مدیریت جهادی امکان پذیر نیست.

وی در پاسخ به سوالی در خصوص شبهه نظامی بودن انجمن مدیریت جهادی و وابستگی آن به سپاه، گفت: انجمن مدیریت جهادی بدون استفاده از منابع دولتی و فقط با کمک بخش خصوصی و مردم و خیرین از همه ظرفیت‌های موجود در کشور استفاده می‌کند این لباسی هم که بر تن دارم لباس جهاد و تفکر انقلابی است و لباسی است که با آن در ۴۰ سال گذشته با توسل به روحیه جهادی توانستیم مشکلات را دور بزنیم و بنده هم تنها نظامی عضو در این هیئت مدیره هستم.

سپهر تصریح کرد: سپاه یک نهاد انقلابی و مردمی است و در عرصه خدمت رسانی جهادی به مردم حضور دارد.

ادامه دارد...

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز