وزیر دفاع هدف اصلی اقدامات شیطان بزرگ آمریکا را تحت فشار قرار دادن آحاد مردم دانست و گفت: در موضوع تحریم های دارویی، هدف لطمه جانی به مردم ایران اسلامی است و آنها به دروغ وانمود می کنند که نگران مردم هستند.

به گزارش مرور نیوز، پانزدهمین جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان زنجان با حضور امیر سرتیپ امیر حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و جانشین فرماندهی اقتصاد مقاومتی کشور در استان، استاندار، نماینده ولی فقیه و امام جمعه استان، روسا و مدیران کل دستگاه های اجرایی استان، معاونین استاندار، نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی و مدیران ارشد وزارت دفاع در محل ستاد وزارت دفاع تشکیل شد.

امیر سرتیپ حاتمی در ابتدای این نشست با اشاره به تاکیدات مکرر مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به موضوع اقتصاد مقاومتی اظهار کرد: برداشت و طمع دشمنان ایران اسلامی بر این بود که همزمان با 13 آبان با تشدید تحریم های نفتی و مالی، خواهند توانست مردم را در مقابل نظام قرار دهند؛ اما غافل از اینکه مردم مومن، بصیر و آگاه ایران اسلامی با هشیاری و دشمن شناسی خاص خود هرگز در دام نظام سلطه و شیطنت های آنان قرار نخواهند گرفت.

وزیر دفاع هدف اصلی اقدامات شیطان بزرگ آمریکا را تحت فشار قرار دادن آحاد مردم دانست و گفت: در موضوع تحریم های دارویی، هدف لطمه جانی به مردم ایران اسلامی است و آنها به دروغ  وانمود می کنند که نگران مردم هستند.

وزیر دفاع اظهار امیدواری کرد: همچون 40 سال گذشته با همت و مقاومت وصف‌ناپذیر ملت رشید ایران اسلامی و تلاش همه بخش های کشور خواهیم توانست این بار نیز دشمن را در توطئه های اقتصادی مأیوس کرده و شکست دهیم.

حاتمی افزود: ما به شعار «ما می‌توانیم» اعتقاد راسخ داریم و بر این باوریم که کشور با تکیه بر ظرفیت های داخلی و بومی سرشار و فراوان خود خواهد توانست نیازهای کشور را مرتفع نماید.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با اشاره به پیشرفت‌های چشمگیر صنعت دفاعی در آماده سازی انواع سلاح ها، سامانه ها و دستاوردهای حوزه دفاعی اظهار کرد: امروز با قدرت اعلام می کنیم که هیچ وابستگی و نیازی به خارج از کشور در حوزه صنعت دفاعی احساس نمی کنیم و تمام نیازهای فرماندهان سرافزار نیروهای مسلح را در کوتاه ترین زمان و با پیشرفته ترین فناوری ها آماده و در اختیارشان قرار می دهیم.

حاتمی با اشاره به وابستگی صد در صدی نیروهای مسلح کشورمان به استکبار جهانی در قبل از انقلاب گفت: بر اساس آمارهای دقیق حوزه صنعتی در آن زمان کشور تنها می‌توانست 31 سبد محصول را با حضور مستشاران و به صورت کاملا وابسته تولید کند و امروز با همت و مجاهدت متخحصصین متعهد و دانشمند صنعت دفاعی  751 سبد محصول متنوع را در دست تولید داریم.

حاتمی دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در طول 4 سال اخیر را چشمگیر و بسیار ارزشمند  دانست و از اقدامات صورت گرفته در راستای پیشرفت و آبادانی هر چه بیشتر استان زنجان با توجه به ظرفیت های استان تقدیر و تشکر کرد.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: وظیفه و رسالت همه خدمتگزاران به انقلاب اسلامی خدمت رسانی صادقانه به مردم و ولی نعمتان انقلاب است و می بایست تا آنجایی که میسر است با تعامل و ارتباط با آحاد مردم، مشکلات مردم را  از نزدیک مشاهده و برای رفع آنها برنامه ریزی کرد.

در ادامه مدیران کل بخش های مختلف گزارش پیشرفت پروژه های اقتصاد مقاومتی استان را ارائه و استاندار با طرح برخی مشکلات و راهکارهای حل آن اظهار امیدواری کرد: انشاءالله با مساعدت وزیر محترم دفاع و جانشین فرماندهی اقتصاد مقاومتی در استان، مشکلات با سهولت بیشتری مرتفع خواهد شد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز