رئیس سازمان بسیج مستضعفین تاکید کرد: حیات انقلاب اسلامی به حضور مردم و حیات ما پاسداران و بسیجیان به خدمت کردن بی منت به مردم است.

به گزارش مرور نیوز، سردار غلامرضا غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین ظهر امروز در آئین آغاز عملیات اجرایی ۴۰ هزار طرح زود بازده و محرومیت زدایی با بیان اینکه «انقلاب اسلامی هدیه‌ای دردانه از سوی خداست که توسط امام ترسیم و هدایت شده است»، اظهار کرد: امروز فرزندان بسیجی در ۴۰ سالگی انقلاب و علی رغم دشمنی‌های دشمن، می‌خواهند کاری بزرگ را آغاز کنند.

وی با تاکید بر اینکه حیات انقلاب اسلامی به حضور مردم و حیات ما پاسداران و بسیجیان به خدمت کردن بی منت به مردم است، خاطر نشان کرد: از امروز اجرای ۴۰ هزار پروژه زود بازده و محرومیت زدایی در ۲۸ موضوع از جمله اقتصاد خرد و کشاورزی آغاز می‌شود. قرار است که این ۴۰ هزار پروژه در بازه‌ای ۴ الی ۶ ماهه به نتیجه برسد.

رئیس سازمان بسیج گفت: بخش مهمی از اجرای این پروژه‌ها توسط مردم و خیرین تأمین شده که این بخشی از تحقق مردم سالاری دینی است.

غیب پرور در پایان تصریح کرد: هم دوستان خوب می‌دانند که این انقلاب استوار، محکم و پا برجاست و هم دشمن هم به خوبی مردم، رهبر و مردم ما را می‌شناسد، اما باید بیشتر بدانند چه این انقلاب تا ظهور دولت یار پا برجا خواهد ماند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز