فرمانده بهداری نیروی زمینی سپاه با اشاره به فعالیت‌های سپاه در حوزه خدمت رسانی به مردم، گفت: در این حوزه بیش از صدها میلیارد هزینه شده که در اعتمادسازی مردم تأثیر داشته است.

به گزارش مرور نیوز، سردار احمد اخوان فرمانده بهداری نیروی زمینی سپاه در مراسم افتتاح نمایشگاه توانمندی‌ های بهداری سپاه گفت: امیدوارم دستاوردهای این نمایشگاه موجب پیشرفت طب رزم شود؛ سرعت و خلاقیت و دقت از اهداف این نمایشگاه است، تمامی این توانمندی‌ها در حوزه درمانی بر اساس خلاقیت نیروهای تخصصی ما در بیمارستان‌ها دنبال شده است.

وی افزود: ما مدعی هستیم پیشرفته‌ترین و مجهزترین بیمارستان‌های سیار را داریم، ما قصد داریم در این رزمایش کارگاه‌های علمی و آموزشی طب رزم را با حضور اساتید با تجربه برگزار کنیم.

سردار اخوان عنوان کرد: بیمارستان‌های ما در عین وحدت دارای یک انعطاف پذیری هستند که در هر حوزه‌ای در بحث رزم و همچنین در موضوع خدمات رسانی به مردم در نقاط مختلف فعالیت کنند. آموزش مهم‌ترین مؤلفه فعالیت ما بوده است. توانمندی‌های ما در حوزه رزم و بهداری رزم بر این اساس بوده است.

فرمانده بهداری نیروی زمینی سپاه پاسداران در خصوص فعالیت‌های نیروی زمینی ارتش در حوزه خدمت رسانی به مردم، تصریح کرد: بیش از صدها میلیارد در حوزه خدمت رسانی به مردم هزینه شده است که این موضوع خود در اعتماد سازی مردم نسبت به سپاه و نظام تأثیر داشته است. ما در واکنش سریع بهداشتی نیز رشد چشمگیری داشتیم.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز