رئیس ستاد مرکزی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه باشکوه ترین جشن مردمی چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی در روز 22 بهمن برگزار می‌شود، گفت: سخنران مراسم در تهران رئیس جمهور خواهد بود.

به گزارش مرور نیوز، نصرت الله لطفی رئیس ستاد مرکزی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در نشست خبری امروز خود با بیان اینکه جشن های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با نقش آفرینی مردم در سراسر کشور برگزار می شود،  اظهار کرد: چهل سالگی نماد بلوغ، پختگی و نشاط نظام سیاسی برآمده از انقلاب اسلامی است. 

وی افزود: آمریکا یک جنگ تمام عیار اقتصادی، روانی و رسانه ای علیه انقلاب به راه انداخته تا کارایی نظام اسلامی را زیر سئوال برده و مردم را نسبت به آینده ناامید کنند، اما مردم با پیوند ناگسستنی خود با انقلاب، برنامه های دشمن را به شکست می کشانند. حضور مردم در روز 22بهمن، انقلاب را یک بار دیگر بیمه کرده و مشت محکمی بر دهان دشمنان خود می زند.

رئیس ستاد مرکزی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در ادامه با اشاره به اینکه مردم از مسئولان مطالبات به حقی در زمینه های اقتصادی و معیشتی دارند، خاطرنشان کرد: وحدت و همبستگی ملی می تواند ما را از مشکلات عبور دهد. دشمنان اعتراف کرده اند که با مردم ایران نمی‌توانند مقابله نظامی کنند؛ بنابراین دنبال ایجاد اختلاف میان مردم و مردم با مسئولان هستند تا از این راه برای براندازی نظام اقدام کنند.

لطفی با بیان اینکه برای اولین بار در همه استان ها نمایشگاه های دستاوردهای چهل ساله نظام را برگزار کرده ایم، ادامه داد: توطئه های دشمنان ملت ایران را باید رصد کنیم و دستاوردهای نظام را بدون اغراق برای مردم تبیین کنیم تا مردم متوجه پیشرفت های نظام اسلامی باشند و بنابرابن ما برنامه های تبیینی خود را تا فروردین 98 ادامه می دهیم.

وی ادامه داد: 200 مهمان خارجی از شخصیت های سیاسی، مذهبی، ورزشی و دانشگاهی در این مراسم حضور دارند. 6500 خبرنگار، عکاس و فیلمبردار داخلی و خارجی مراسم 22 بهمن را پوشش می دهند که از این تعداد بیش از سیصد نفر خبرنگار خارجی هستند.

رئیس ستاد مرکزی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه باشکوه ترین جشن مردمی چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی در روز 22 بهمن برگزار می‌شود، گفت: مراسم روز 22 بهمن در بیش از هزار شهر و بیش از ده هزار روستا برگزار می شود، سخنران مراسم در تهران رئیس جمهور خواهد بود.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بیان کرد: مراسم از ساعت 9 صبح روز 22 بهمن آغاز می‌شود و مردم تهران از 12 مسیر خود را به میدان آزادی می رسانند. بیش از 1600 غرفه فرهنگی در تهران و 20 هزار غرفه مردمی در شهرستان ها ساماندهی شده است.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز