بهرام قاسمی : زنان و کودکان بی‌‌گناه و بی‌‌پناه یمنی که پس از سال‌ها تحمل قحطی و آثار فاجعه انسانی ایجاد شده در این کشور، هر روز با بیرحمانه‌‌‌ترین شکل ممکن، قربانی تسلیحات اهدایی و فروخته شده برخی کشورهای غربی به متجاوزان هستند، تا زنده‌‌‌اند صدای مظلومیت‌‌‌شان شنیده نمی‌‌‌‌شود .

به گزارش مرور نیوز، بهرام قاسمی با وحشیانه خواندن حمله جنگنده‌‌های متجاوز ائتلاف سعودی به شهروندان یمنی در بخش کشر‌ در استان حجه که در نتیجه آن حداقل ۲۰ زن و کودک یمنی به شهادت رسیدند، این اقدام متجاوزان را شدیداً محکوم کرد. 

وی با ابراز تاسف از سکوت سازمان‌‌ها و محافل حقوق‌‌بشری در قبال جنایات جنگی و ضدبشری متجاوزان به یمن گفت: زنان و کودکان بی‌‌گناه و بی‌‌پناه یمنی که پس از سال‌ها تحمل قحطی و آثار فاجعه انسانی ایجاد شده در این کشور، هر روز با بیرحمانه‌‌‌ترین شکل ممکن، قربانی تسلیحات اهدایی و فروخته شده برخی کشورهای غربی به متجاوزان هستند، تا زنده‌‌‌اند صدای مظلومیت‌‌‌شان شنیده نمی‌‌‌‌شود .

سخنگوی وزارت امور خارجه ادامه داد: آنان با مرگ مظلومانه خود سند شرمساری مدعیان دروغین حقوق بشر را برای همیشه تاریخ امضا می‌‌کنند. مدعیانی که نه تنها در برابر کشتار روزانه زنان و کودکان در یمن سکوت می‌‌‌کنند بلکه با فروش تسلیحات به متجاوزین، در این جنایات شریکند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز