وزیر امور خارجه کشورمان نوشت: من، و خانواده‌ام به پویش هلال احمر برای کمک به آسیب‌دیدگان سیل گلستان و مازندران پیوسته‌ایم تا سهمی ناچیز از همدلی و همراهی هموطنان داشته باشیم.

به گزارش مرورنیوز، وزیر امور خارجه کشورمان با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود از پیوستن به پویش هلال احمر برای کمک به آسیب دیدگان سیل شمال کشور خبر داد.

متن پیام به شرح زیر است:

سلام دوستان

با تبریک مجدد سال نو

گرچه در نوروز امسال، فرصت شادمانی و سرور برای هموطنانی از گلستان و مازندران فراهم نبود، اما اینک فرصت همدلی برای تمام «ایران» مهیاست. هنوز هم از « فرهنگ نوروز » می‌شود آموخت و سرسختی تقدیر و طبیعت را به شور و غرور کنار هم ایستادن بدل کرد. ما بارها برای ایران ایستاده‌ایم، چه در جنگ، چه در مذاکره و چه در کنار دردهای هموطنان رنجدیده؛ و باز هم باید در کنار ایران ایستاد تا وطن، گلستان شود.

من، و خانواده‌ام به پویش هلال احمر برای کمک به آسیب‌دیدگان سیل گلستان و مازندران پیوسته‌ایم تا سهمی ناچیز از همدلی و همراهی هموطنان داشته باشیم و فروتنانه، دیگر ایرانیان را نیز دعوت به پیوستن به این پویش می‌نمائیم تا تجربه و تخصص هلال احمر در امدادرسانی ، بازگشت به شرایط عادی زندگی سیل‌‌زدگان را تسریع و تسهیل نماید.

 

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز