فرمانده نیروی هوایی ارتش گفت: عصر امروز اقلام ضروری از جمله چادر، مواد شوینده، چکمه، مواد غذایی و آب معدنی به وزن ده تن با یک فروند هواپیمای سی ۱۳۰ به خرم آباد منتقل گردید.

به گزارش مرور نیوز، امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده، فرمانده نیروی هوایی ارتش امروز با اعلام استمرار ارسال کمک‌ها از طریق ناوگان ترابری هوایی این نیرو به مناطق سیل زده اظهار کرد: عصر امروز اقلام ضروری از جمله چادر، مواد شوینده، چکمه، مواد غذایی و آب معدنی به وزن ده تن با یک فروند هواپیمای سی ۱۳۰ به خرم آباد منتقل گردید.

وی ادامه داد: علاوه بر آن همکاران سخت کوش ما در حال بارگیری دوازده تن موکت ارسالی از استان البرز به مقصد اهواز هستند که به محض اتمام بارگیری، عملیات ترابری هوایی آن با یک فروند سی ۱۳۰ انجام خواهد شد.

امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده افزود: کلیه‌ی کرو‌های پروازی هواپیما‌های ترابری نهاجا به حالت آماده باش در آمده اند تا به محض وصول محموله‌های کمک‌های مردمی یا اقلام هلال احمری نسبت به جابجایی آن از هر یک از مراکز استان‌های کشور به مقصد اهواز، خرم آباد، گرگان و سایر مناطق آسیب دیده از سیل که امکان نشست و برخاست هواپیما‌های ترابری نهاجا را داشته باشند اقدام نمایند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز