معاون اول رئیس جمهوری ویدئوی سیل بند انسانی دهلاویه در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است را نشانه گویایی از غیرت جوانان و حیات اجتماعی جامعه ایرانی دانست .

به گزارش مرور نیوز، اسحاق جهانگیری  ویدئوی سیل بند انسانی دهلاویه  در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است را نشانه گویایی از غیرت جوانان و حیات اجتماعی جامعه ایرانی عنوان و تصریح کرد: اولویت اصلی دولت از ابتدای وقوع سیل، حفظ جان مردم بوده و هست. فیلم و تصویری که این روزها با عنوان «سیل بند انسانی دهلاویه» در شبکه‌های اجتماعی می‌چرخد، نشانه گویایی از غیرت و حمیت جوانان و حیات اجتماعی جامعه ایرانی است.

دهلاویه که همه ما به آن تعلق خاطر داریم، کانون خاطره‌های مقاومت ملت ما و نماد شرف و حماسه در دوران دفاع مقدس است و همچنان هم می‌تواند حماسه آفرین باشد؛ حماسه امروز اما از نوع دیگر است. حماسه‌ها را باید به سوی همبستگی ملی و چاره اندیشی برای کمک به آسیب دیدگان و جبران خسارات و ساختن دوباره مناطق آسیب دیده بکشانیم.

اولویت اصلی دولت از ابتدای وقوع سیل، حفظ جان مردم بوده و هست. خسارت‌های مادی و خرابی‌های خانه و شهر و روستا را می‌توان و باید با همیاری و همدلی دولت و مردم ساخت و به فضل الهی خواهیم ساخت.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز