سفیر سوریه در ایران در پی شهادت خبرنگار صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران در شهر حلب پیام تسلیتی را صادر کرد.

به گزارش مرور نیوز، متن کامل پیام وی به شرح زیر است:

«بسم‌الله ‌الرحمن الرحیم

«مِنَ المُؤمِنینَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَیهِ  فَمِنهُم مَن قَضی نَحبَهُ وَمِنهُم مَن یَنتَظِرُ  وَما بَدَّلوا تَبدیلًا»

برادر گرامی جناب آقای دکتر عبدالعلی علی عسگری

ریاست محترم سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران

السلام علیکم و رحمه الله و برکاته

اینجانب والاترین مراتب تسلیت، هم‌دردی و تبریک خود به مناسبت شهادت محسن خزایی خبرنگار سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران در سوریه در حین تهیه گزارش از نبرد ارتش عربی سوریه و هم‌پیمانان آن در شهر حلب در رویارویی با تروریسم جنایتکار تکفیری ابراز می‌دارم.

ایشان و همکاران دیگرشان در حین انجام رسالت رسانه‌یی و حرفه‌یی خود در انتقال واقعیت‌ها با ایمان و اعتقاد کامل به ارزش‌های حق‌طلبانه دینی و انسانی علیه تروریست‌های تکفیری و حامیان صهیونیسم و مزدوران آنان در منطقه بوده‌اند تا در این رهگذر تصویر واقعی از جنایت‌های وحشیانه، کشتارها و تخریب‌هایی که تروریسم‌های تکفیری و تروریستی علیه شهروندان بی‌گناه انجام می‌دهند به جهانیان انتقال دهند و دروغ‌ها و گمراهی‌های رسانه‌های مغرض را برای افکار عمومی جهان افشا و برملا کنند.

پیروزی‌های ارتش عربی سوریه و هم‌پیمانان آن، تروریست‌های تکفیری و حامیان آنان را در یک وضعیت جنون‌آمیز در نتیجه ضربات سهمگینی در شهر حلب و مناطق دیگر بر آنان وارد کرده، قرار داده است که برای سرپوشی بر این واقعیت از جهان جنایتکارانه اقدام به هدف قرار دادن رسانه‌ها کردند.

خون مطهر شهید محسن خزایی و دیگر همکاران شهید وی که پیش از او در راه حق و انجام وظیفه رسانه‌یی و انسانی خویش جان خود را تقدیم کردند، اراده و پایداری ما را بر ادامه راه آنان در جنگ علیه تروریسم تکفیری و حامیان آنان و به دست آوردن پیروزی بر آنان در سوریه و تمامی منطقه تحکیم می‌بخشد.

ضمن تبریک و تسلیت به خانواده شهید خزایی و همکاران ایشان در سازمان صداوسیمای کشور برادر جمهوری اسلامی ایران، شفای عاجل همکار تصویربردار ایشان را از خداوند متعال مسئلت می‌دارم.

خداوند شهید خزایی و تمامی شهدای راه حق و مقاومت را قرین رحمت خود فرماید و در بهشت برین سکنا دهد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز