تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور در نشست علنی امروز مجلس قرائت شد .

به گزارش مرور نیوز، تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور در نشست علنی امروز مجلس (دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۹۸) توسط علی‌اصغر یوسف‌نژاد عضو هیأت رئیسه مجلس قرائت شد که این تذکرات به شرح زیر است:

شهاب نادری نماینده مردم اورامانات در تذکری به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی عنوان کرد‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ که چرا در مناطق محروم درمانگاه تأمین اجتماعی دایر نشده است و به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره بی‌توجهی به امور کتابخانه‌ها و نبود بودجه فرهنگی در مناطق محروم تذکر داد.

شمس‌الله شریعت‌نژاد نماینده مردم تنکابن در تذکری به وزیر صنعت عنوان کرد‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ که چرا تکلیف مافیای شن و ماسه در استان مازندران را که موجب نارضایتی جمع کثیری از مردم شده است را روشن نمی‌کنید؟

محمد وحدتی نماینده مردم بستان‌آباد در تذکری به وزیر امور خارجه خواستار برخورد جدی با اقدامات خلاف قانون بین‌المللی کشور انگلستان در عدم اعطای روادید به ورزشکاران کشورمان شد و در تذکری به وزیر ورزش و جوانان نیز خواستار پیگیری لازم برای عذرخواهی کشور انگلستان به خاطر بی‌اعتنایی به اعطای روادید به ورزشکاران کشورمان شد.

علی‌اکبری نماینده مردم شیراز در تذکری به رئیس‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌جمهور‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ عنوان کرد‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ که آنچه در ارتباط با حقوق بازنشستگان عملی شد خلاف قانون و سلیقه‌ای بوده است.

سیده حمیده زرآبادی و فریده اولاد قباد نمایندگان قزوین و تهران به اتفاق ۱۵ نفر از دیگر نمایندگان در تذکری به وزیر راه و شهرسازی خواستار اجرای هرچه بهتر قانون جامع حمایت از حقوق افراد دارای معلولیت شدند.

ناهید تاج‌الدین نماینده مردم اصفهان در تذکری به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خواستار پرداخت مابه‌التفاوت حق بیمه کارگران شد.

سیده حمید زرآبادی نماینده مردم قزوین به رئیس‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌جمهور‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ لزوم نظارت بر وضعیت نابسامان مدیریت بازار خودرو و کالاهای اساسی و لزوم هشدار به وزیر صنعت به خاطر انتصابات افراد نالایق و بر اساس سفارش را متذکر شد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز