دبیر شورای نگهبان گفت: پیام حضور پرشور مردم در راهپیمایی روز قدس شعار مرگ بر آمریکا و ایستادگی و مقاومت در مقابل آمریکا است.

به گزارش مرور نیوز،  آیت الله احمد جنتی دبیر شورای نگهبان پیش از ظهر امروز جمعه در حاشیه برگزاری راهپیمایی روز قدس، طی سخنانی در جمع خبرنگاران گفت: سلام بر امام، سلام بر امت امام و سلام بر راهپیمایان ضد استکباری.

وی اضافه کرد: روز قدس یک روز جهانی و مربوط به حمایت از مستضعفین عالم است و تنها به ایران، عراق، سوریه و سایر مسلمانان اختصاص ندارد، بلکه مربوط به تمام مظلومین جهان است.

وی با بیان اینکه روز قدس روز مبارزه با ظلم است، افزود: تا مادامی که مظلوم و ظالم در این دنیا باشد، روز قدس وجود دارد تا ان‌شالله ریشه ظلم را براندازد و هر قدم این حرکت لگدی بر سر ترامپ و آمریکایی‌ها و چوبی است که بر سر آن‌ها می‌زنیم.

دبیر شورای نگهبان با تاکید بر اینکه حضور پرشور مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس پیام روشنی برای دشمنان دارد، تصریح کرد: پیام مردم به آمریکا این است که ما ایستاده‌ایم و اگر صدبرابر ما را تحریم کنید، قدرت و مقاومت ما زیادتر می‌شود و از پای نمی‌نشینیم و عقب نمی‌رویم.

وی ادامه داد: تا زمانی که علی (ع)، حسین (ع)، عاشورا و غدیر را داریم، ایستاده‌‌ایم و پیروزی نهایی با ما است. 

وی در پایان اظهار داشت: پیام این راهپیمایی همین پیام‌هایی است که مردم سر می‌دهند یعنی شعار مرگ بر آمریکا و شعار ما ایستاده‌ایم؛ یعنی همان طوری که ایستادیم و شاه را بیرون کردیم، در مقابل آمریکا هم ایستادگی می‌کنیم و پیروز خواهیم شد و شکست نهایی با آنهاست.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز