عظیم بابایی در جلسه شورای مدیران ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس تاکید کرد که درخدمت رسانی به مردم هیچ کوتاهی نباید صورت بگیرد .

به گزارش مرور نیوز ، شهردار منطقه شش نیز  با یادآوری جانفشانی رزمندگان در سال های دفاع مقدس گفت: صدام با حمایت تمام دنیا به جنگ ایران و انقلاب اسلامی آمد ولی همت مردم و تبعیت از ولایت فقیه باعث شد تا زمین گیر و شکست خورده مجبور به قبول قطعنامه شود.

عظیم بابایی افزود: در آن سال ها کشاورزان و دانشجویان و دانش آموزان در کنار تحصیل و کشاورزی و کار با تمام توان به جبهه‌ها می آمدند و این اتحاد از نعمات الهی بود.

وی افزود: امروز نیز امنیت کشور را مدیون رشادت رزمندگان گمنام مدافع حرم هستیم و وظیفه همه ماست که از خانواده های این عزیزان حمایت کنیم و قدردان باشیم .

وی با تاکید بر حفظ روحیه جهاد گفت: امروز وظیفه همه ی ما ست تا با تمام توان و بدون درگیر شدن در بازی های سیاسی خدمت رسان و پاسخگو به این مردم شریف و نجیب باشیم.

شهردار منطقه شش گفت: ماه محرم نزدیک است و باید شرایط و تسهیلات لازم را برای برگزاری مراسم عزاداری توسط مردم فراهم کنیم .

شهرداری تهران در سال‌های اخیر توانسته است در خدمت رسانی به عزاداران حسینی چه در شهر تهران و چه در سه مرز کشور در ایام اربعین خدمات خوبی ارایه دهد که امیدوارم امسال نیز با افتخار این خدمت انجام شود.

بابایی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: با توجه به آغاز بکار مدارس و شروع فصل سرما و بارندگی تمامی تمهیدات لازم در بخش های مختلف برای رفاه شهروندان فراهم گردد.

پس از سخنان شهردار لوح های تقدیری که توسط لشگر فاطمیون (مدافعین حرم افغان) به پاس خدمات و حمایت های شهرداری منطقه شش از خانواده شهدای مدافع حرم تهیه و ارسال شده بود به تعدادی از مدیران منطقه اهدا شد.

در بخش دیگری از جلسه معاونت اجتماعی و فرهنگی منطقه و همچنین معاون ترافیک و حمل و نقل منطقه گزارشی از اقدامات صورت گرفته در خصوص تجهیز مدارس و برنامه های انجام گرفته برای آغاز سال تحصیلی ارائه کردند. .

همچنین شهردار ناحیه دو نیز گزارشی از اقدامات انجام شده در سطح ناحیه را اعلام کرد.

 

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز