تهیه کننده برنامه به شرط زندگی گفت: از آنجایی که برنامه «به شرط زندگی» در طول سال از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۷ صبح پخش می‌شد و پنجشنبه و جمعه گلچینی از برنامه در طول هفته روی آنتن می رفت به دلیل اینکه ۲۹ اسفند آخرین روز سال است در این روز علیرغم پنجشنبه بودن به صورت زنده ساعت ۷ صبح و با اجرای آرمان غفاریان برنامه داریم.

به گزارش مرور نیوز، ساجد قدوسیان تهیه کننده برنامه به شرط زندگی اظهار کرد: «به شرط زندگی» با تغییراتی تأثیرگذار، نوروز امسال از رادیو نمایش پخش خواهد شد.

وی ادامه داد: در ایام نوروز مهدی فرج اللهی شاعر و طنزپرداز مجری برنامه است و به همین جهت در بخش اجرا، تمرکز بیشتر روی اشعار طنز و معرفی طنزپردازان و مرور مجلات و هفته نامه های قدیمی طنز خواهد بود. در نمایش های برنامه هم مثل همیشه مطالب و مسائل روز مدنظر بوده که این روزها همه چیز حول محور موضوع کرونا است.

این تهیه کننده رادیویی یادآور شد: از آنجایی که برنامه «به شرط زندگی» در طول سال از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۷ صبح پخش می‌شد و پنجشنبه و جمعه گلچینی از برنامه در طول هفته روی آنتن می رفت به دلیل اینکه ۲۹ اسفند آخرین روز سال است در این روز علیرغم پنجشنبه بودن به صورت زنده ساعت ۷ صبح و با اجرای آرمان غفاریان برنامه داریم.

تهیه کننده برنامه رادیویی «به شرط زندگی » تأکید کرد: در برنامه ۲۹ اسفند گفتگوهای کوتاهی با هنرمندان برنامه انجام شده و آنها برای عرض تبریک سال نو این گفتگوها را انجام دادند چون اول فروردین ۹۹ برنامه نداریم.

قدوسیان در پایان گفت: ویژه برنامه «به شرط زندگی» در ایام نوروز ۹۹ از دوم تا پانزدهم فروردین هر شب ساعت ۲۰ از آنتن رادیو نمایش پخش می شود و نویسندگان برنامه سارا آقامحمدی، الهام حاجی نژاد، حمید پارسا، مصطفی خدایگان و باران سیدی هستند.

ویژه برنامه نوروزی «به شرط زندگی» با هنرمندی بیوک میرزایی ، مرضیه صدرایی، مرتضی تبریزی، نوشین حسن زاده، سینا نیکوکار، معصومه عزیزمحمدی، محمدرضا لبیب، بهادر ابراهیمی، الهام حاجی نژاد، نسرین زارع، آرش راسخ و به صدابرداری مجید آینه، افکتوری نازنین حسن پور و تهیه کنندگی ساجد قدوسیان در رادیو نمایش تهیه و تولید شده است.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز