شورایعالی تهیه کنندگان سینمای ایران طی نامه ای به ریاست سازمان صدا وسیما در اعتراضی بیان کرد متاسفانه مدتی است که سازمان صدا و سیما از پخش آکهی های فیلم های سینمایی به اشکال مختلف خودداری می کند.

به گزارش مرور نیوز، شورایعالی تهیه کنندگان سینمای ایران طی نامه ای به ریاست سازمان صدا وسیما از عدم پخش تیزر فیلم های سینمای ایران گلایه کرد.

متن نامه بشرح زیر است:

متاسفانه مدتی است که سازمان صدا و سیما از پخش آکهی های فیلم های سینمایی به اشکال مختلف خودداری می کند. آنهم در شرایطی که این مهم و پخش ان بارها از سوی مسئولان مختلف  و شورایعالی امنیت ملی مورد تاکید قرار گرفته است.

شورایعالی تهیه کنندگان انتظار دارد  در شرایط ویژه کنونی، سازمان صدا و سیما همکاری لازم، بیشتر و دقیقتری را با سینمای ایران داشته باشد، نه اینکه با جلوگیری از پخش تیزر های تلویزیونی  و ایجاد اشکالتراشی  به سینمای ایران جفا روا دارد.

شورایعالی از جنابعالی و همکاران شما انتظار دارد با پخش آکهی با حجم مورد قبول ، انهم بصورت تعداد و نه ریالی، باردیگر فرصتی فراهم کنید که مردم از سیمای کشورشان با فیلم های روی پرده آشنا شوند ، ونه از طریق سیماهای خارج از کشور.

شما همچنان نیک می دانید که این اقدام جدا از معرفی فیلم ها، به ارتزاق ۱۵ هزار خانواده فعال در سالن های نمایش هم می تواند کمک کند و از بیکاری انها جلوگیری  وصد البته در بخش تولید نیز ایجاد َشغل نماید.

    سید غلامرضا موسوی

دبیر شورایعالی تهیه کنندگان

 

 

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز