برنامه شب های هنر با اجرای جواد مولانیا روی آنتن می رود.

به گزارش مرور نیوز به نقل از روابط عمومی شبکه چهار سیما ، در فصل جدید برنامه شب های هنر تغییرات  ساختاری و محتوایی اعمال شده است. هرشب پرونده ای مربوط به موضوعات روز روی میز باز می شود و در هر بخش یک خبرنگار پرونده مذکور را ارائه می دهد.

«شب های هنر» همچون فصل های پیشین، اتفاق های روز جامعه در حوزه ادب، فرهنگ و هنر را ورق خواهد زد و با نگاهی تخصصی به آنها می پردازد.

«شب های هنر» سه شب در هفته با اجرای جواد مولانیا روی آنتن می رود. علاوه بر مولانیا که مجری اصلی برنامه است و رضا مهدوی و علیرضا بهرامی که در سری پیشین شب های هنر حضور و اجرا داشته اند، جابر قاسمعلی، ایوب آقاخانی، محمدرضا شرفی خبوشان، مسیحا ربیعی نیز به تازگی به جمع مجریان این برنامه اضافه شدند.

در این برنامه علاوه بر میز موسیقی، روایت، شعر، تئاتر و سینما میز جدیدی تحت عنوان میز تجسمی نیز اضافه شده که به مسائل حوزه هنرهای تجسمی اختصاص دارد.

یکشنبه شب ها شب موسیقی و تجسمی، دوشنبه شب ها شب ادبیات داستانی (داستان و روایت) و سه شنبه شب ها شبِ نمایش (سینما و تئاتر) خواهد بود.

سرمقاله، گزارش های میدانی، حضور خبرنگاران تخصصی هر حوزه با مرور رخدادهای هفته، ارتباط تلفنی با کارشناسان و خواندن پیامک های مخاطبان از جمله بخش های این قسمت است.

«شب های هنر» یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه هر هفته ساعت ۲۳ از شبکه چهار سیما به صورت زنده روی آنتن می رود.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز