نمایش بین یه عالمه ماهی به کارگردانی امیر دلفانی روز گذشته در مجموعه تئاتر شهر به روی صحنه رفت.

به گزارش مرور نیوز به نقل از واحد ارتباطات، آموزش و پژوهش مجموعه تئاترشهر، نمایش بین یه عالمه ماهی عنوان تازه ترین نمایش به صحنه رفته در تالار سایه مجموعه تئاتر شهر است که از روز سه شنبه هجدهم شهریور ماه اجرای خود را به نویسندگی، طراحی و کارگردانی امیر دلفانی آغاز کرد.

امیردلفانی که طی سال های اخیر فعالیت های متعددی را در عرصه تئاتر به عنوان مدیرتولید، دستیار کارگردان و بازیگر انجام داده است درباره این نمایش توضیح داد: نمایش «بین یه عالمه ماهی» یکی از آثار نمایشی است که بنده آن را همزمان با پایان نامه مقطع کارشناسی به نگارش درآوردم و به دلیل دغدغه مندی های بسیاری که مضمون این اثر برایم داشت تمام تلاشم را انجام دادم تا بتوانم روزی آن را در یکی از تالارهای حرفه ای تئاتر روی صحنه ببرم. شرایطی که قطعا برایم دربرگیرنده تجربه های فراوانی به لحاظ سبک اجرایی است که امیدوارم مورد پسند مخاطبان نیز واقع شود.

وی درباره داستان این نمایش بیان کرد: قصه نمایش «بین یه عالمه ماهی» داستان زندگی یک خانواده است که به دلیل شایعاتی مبنی بر شروع جنگ تصمیم به مهاجرت می گیرند. این نمایش به زعم خودم یک اثر پژوهشی است که به تاثیرات مهم موضوع مهاجرت و عواقب آن می پردازد. شرایطی که در آن کاراکترها و شخصیت های نمایشی در چارچوبی قرار می گیرند که پردازش آنها در نمایشنامه برایم کار آسانی نبود.

نمایش «بین یه عالمه ماهی» به نویسندگی، طراحی و کارگردانی امیردلفانی، تهیه کنندگی آناهیتا موگویی و بازی خشایار قائد رحمتی، مهدی یگانه، امیر دلفانی و ایمان عبدی هر روز غیر از شنبه ها ساعت ۱۹ به مدت زمان ۷۰ دقیقه و قیمت بلیت ۳۵ هزار تومان در تالار سایه مجموعه تئاتر شهر به صحنه می رود.

فرزان دلفانی مجری طرح، سامان قهرمانی مشاور کارگردان، علی کوزه گر طراح نور، محمدحسین غفاری طراح صدا، سحر مصباح طراح لباس، علی حسین پور طراح گرافیک، خشایار قائد رحمتی تیزر دیگر عوامل اجرایی این اثر نمایشی هستند.

علاقه مندان برای تماشای این اثر نمایشی می توانند جهت خرید بلیت به سامانه «تیوال» مراجعه کنند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز