تصویربرداری سریال بوتیمار به تهیه کنندگی مهران مهام و با کارگردانی علیرضا نجف زاده با حضور بازیگران در شمال کشور ادامه دارد.

به گزارش مرور نیوز، سریال بوتیمار که از گزینه های پخش نوروزی محسوب می شود، به تهیه کنندگی مهران مهام و با کارگردانی علیرضا نجف زاده در مازندران در حال تولید است و به گفته مهران مهام، تهیه کننده این مجموعه تصویربرداری این سریال با تیم تولید تا یک ماه و نیم دیگر در شمال کشور ادامه خواهد داشت.

این تهیه کننده درباره روند تولید سریال طنز در شمال کشور توضیح داد: ضبط این سریال با بازیگرانی از جمله حمید لولایی، مرجانه گلچین، هدایت هاشمی، ندا کوهی، ملیحه باقری و کل بازیگران شمال در حال انجام است. کار با موضوع کرونا شروع شده و ما در حال استمراری پیش می رویم؛ چراکه معتقدیم نمی توان از این واقعه گذشت و فیلم سازی نکرد.

فیلمنامه سریال طنز «بوتیمار» که به زمان حال برمی گردد، به موضوع کرونا هم پرداخته است. بازیگران در این سریال در فضای عمومی ماسک می زنند و در فضای داخلی بدون ماسک هستند.

بازیگران اصلی این سریال عبارتند از :

حمید لولایی، مرجانه گلچین، هدایت هاشمی، اشکان اشتیاق، علی صبوری، سپند امیر سلیمانی، سارا مقربی، ندا کوهی، علیرضا درویش، سلمان خطی، ملیحه بقایی، حسین توهمی، سامی غریبی و دانیال جعفری و بازیگران مازندرانی این سریال: سید احمد رضوی،  محمد مهدی هادی زاده، صاحب حسینی، علیرضا اسلامی، سید عباس حسینی، شیرین مجتهدی، بهزاد کاشفی، مجتبی امدادی، قدیر شمشیری و...

«بوتیمار» به تهیه کنندگی: مهران مهام، نویسندگی: سعید جلالی، آرمان صبوری و شهاب عباسی و کارگردانی: علیرضا نجف زاده برای شبکه سه سیما ساخته می شود.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز