چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی کتب کاربردی و دانشگاهی صبح یکشنبه 28 آذرماه در کتابخانه مرکزی دانشگاه تهران آغاز به کار کرد.

به گزارش مرور نیوز، این رویداد فرهنگی طبق اعلام قبلی و به دلیل صرفه‎‌جویی در هزینه‌ها، بدون برگزاری مراسم افتتاحیه از ساعت 9 صبح با حضور بازدیدکنندگان فعالیت خود را آغاز کرد و تا ساعت17 برپاست.

در این دوره از نمایشگاه 53 هزار عنوان کتاب خارجی از 14 موزع عرضه شده است. از این تعداد، 11053 عنوان کتاب‌های سال 2015، تعداد 7524 عنوان از سال 2014، تعداد 4519 عنوان منتشرشده در سال 2013 و 6220 عنوان نیز چاپ اول سال 2016هستند.

در نمایشگاه چهاردهم کتب کاربردی و دانشگاهی 17هزار عنوان کتاب در حوزه علوم انسانی، 7 هزار عنوان کتاب در حوزه فنی و مهندسی، 9 هزار عنوان کتاب در حوزه هنر، 7 هزار عنوان کتاب در حوزه علوم پایه، 9 هزار عنوان کتاب در رشته‌های پزشکی و هزار عنوان کتاب مرجع به زبان‎‌های انگلیسی، فرانسه، عربی، آلمانی و ... ارائه شده است.

ثابت بودن قیمت کتاب‌های مشترکی که توسط چند شرکت در نمایشگاه عرضه شده‌اند و نیز فراهم بودن استفاده از دستگاه‌های کارتخوان و بن‌کارت از ویژگی‌های نمایشگاه  چهاردهم کتب کاربردی و دانشگاهی است.

حداقل میزان تخفیف‌ها در این نمایشگاه 10 درصد و حداکثر آن 70 درصد ثبت شده است. تمامی کتاب‌های عرضه‌شده نیز در سایت انجمن فرهنگی ناشران بین‌المللی ایرانیان به نشانی www.anjomannasheran.com قابل ردگیری و جستجو هستند. همچنین امکان دانلود کامل فهرست کتاب‌ها از طریق همین سایت فراهم شده است.

چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی کتب کاربردی و دانشگاهی تا روز چهارشنبه اول دی ماه، از ساعات 9 تا 17 در تالار علامه امینی کتابخانه مرکزی دانشگاه تهران برپاست.

انجمن فرهنگی ناشران بین‌المللی ایرانیان این رویداد فرهنگی را برگزار می‌کند که به عنوان بزرگ‌ترین نمایشگاه بین‌المللی کتاب در ایران بعد از نمایشگاه کتاب تهران شناخته می‌شود.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز