حسن نجفی از سفارش ساخت فصل سوم سریال جلال خبر داد.

به گزارش مرور نیوز، حسن نجفی کارگردان سینما و تلویزیون درباره تازه‌ترین فعالیت‌های خود گفت: درحال حاضر سفارش ساخت فصل سوم سریال جلال به من داده شده است اما ترجیح می‌دهم که ابتدا مبالغ معوقه فصل‌های قبلی این سریال تسویه شود و پس از آن تولید فصل بعدی «جلال» را آغاز کنم.

او افزود: در این روزها مشغول نگارش سریالی ۱۵۰ قسمتی با نام «فشنگ‌های یخ‌زده» هستم که در این کار به اتفاقات آذربایجان در زمان اشغال آن از سوی شوروی سابق پرداخته می‌شود. این سریال در صورت موافقت مسئولان سیما در ۶ فصل ساخته می‌شود و هم اکنون فیلمنامه ۳۰ قسمت از آن آماده شده است.

این کارگردان درباره پروژه سینمایی که الان در دست دارد، توضیح داد: فیلم سینمایی «فلامینگو» را که بنا به دلایلی تا امروز و پس از گذشت مدت زمان طولانی روند ساختش متوقف شده بود مجدد به جریان انداخته‌ام و این کار هم اکنون توسط یکی از دوستان درحال تدوین است.

به گفته این کارگردان، «فلامینگو» اثری بیوگرافی است که در آن ۴۰ نفر معرفی خواهند شد.

نجفی تاکید کرد: هنوز درباره زمان اکران «فلامینگو» اطلاعی ندارم، پس نمی‌توانم بگویم آیا آن را به جشنواره ملی فیلم فجر امسال خواهم رساند یا خیر.

کارگردان «فلامینگو» در پایان گفت: متاسفانه در شرایط کرونایی امکان کار کردن بسیار دشوار شده است پس امیدوارم با حمایت مسئولان دوباره تولید و اکران در کشورمان رونق پیدا کند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز