انسیه شاه حسینی ازاحتمال استفاده از بازیگران عراقی در فیلم جدید خود خبرداد و گفت:تلاش دارم«به کودکان شلیک نکنید»به جشنواره فجر برسد

انسیه شاه حسینی کارگردان سینما و تلویزیون در گفت و گو با خبرنگار مرور نیوز، درباره آخرین وضعیت پروژه جدید خود «به کودکان شلیک نکنید»که با مضمونی مرتبط با دفاع مقدس جلوی دوربین می رود گفت:من و تهیه کننده فیلم مرتبط در حال رفت و آمد به کشور عراق هستیم تا مکان های مناسب برای فیلمبرداری را انتخاب کنیم. البته لوکیشن های مناسب برای فیلمبرداری از نظر من مشخص هستند اما بخشی از مساله به مسائل امنیتی گروه فیلمبرداری و شرایط شهرهای مختلف عراق باز می گردد که تهیه کننده مشغول بررسی آنها است تا به بی خطرترین شکل ممکن این فیلم را بسازیم.

این کارگردان با اشاره به اینکه«به کودکان شلیک نکنید»پروژه سنگینی است،در مورد بازیگران آن گفت:ممکن است تمام بازیگران فیلم عراقی باشند یا از ترکیب بازیگران ایرانی و عراقی استفاده کنیم که این مساله هم به وضعیت منطقه و هم به شیمی بازیگران در کنار هم باز می گردد و پس از نهایی شدن،نام بازیگران را اعلام خواهیم کرد.

شاه حسینی در پایان گفت:تمام تلاشم این است که هر چه زودتر فیلمبرداری فیلم را آغاز کنیم تا اولین نمایش آن در جشنواره فیلم فجر امسال باشد.

«زیباتر از زندگی»، «پنالتی»، «شب بخیر فرمانده» و «غروب شد بیا» عناوین شماری از فیلم‌های اکران شده انسیه شاه‌حسینی است.

شاه‌حسینی همچنین نگارش فیلمنامه فیلم‌هایی چون «دل نمک» به کارگردانی امیر قویدل، «مجروح جنگی» به کارگردانی اصغر نصیری، «اوینار» به کارگردانی شهرام اسدی و «آب را گل نکنید» به کارگردانی شهریار بحرانی را در نیز در کارنامه کاری خود دارد.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز