فیلم کوتاه «تریپلکس» ساخته علی کیان‌ارثی، منتخب جشنواره فیلم Fear Faire آمریکا شد و در لیست نیمه نهایی قرار گرفت.

به گزارش مرور نیوز، به نقل از مشاور رسانه‌ای، فیلم کوتاه «تریپلکس» که به عنوان یکی از آثار جشنواره فیلم Fear Faire آمریکا نامزد شده بود، برای رقابت نیمه نهایی انتخاب شد.

این جشنواره به عنوان یکی از رویدادهای خاص آمریکا، با حضور فیلمسازان مستقل و تهیه‌کنندگان فیلم‌های ژانر وحشت،  ۱۳ و  ۱۴ می ۲۰۲۲ در لاس وگاس برگزار می‌شود.

هدف از برگزاری جشنواره فیلم The Fear Faire این است که جدیدترین سازندگان آثار ترسناک، علمی تخیلی و فانتزی را از سرتاسر جهان به دوستداران این نوع فیلم‌ها معرفی کند.

در طول برگزاری جشنواره، فیلمسازان قادر خواهند بود درباره آثار خود با مخاطبان که هم به نمایندگی از کارشناسان جهانی سینمای مستقل و هم علاقه‌مندان فیلم‌های ترسناک هستند، تبادل نظر کنند.

«تریپلکس» اولین تجربه فیلمسازی علی کیان‌ارثی است که در ژانر وحشت ساخته شده و پخش جهانی آن توسط گروه فیلمسازی بحرفیلم به مدیریت مریم بحرالعلومی صورت می‌گیرد.

غزال نظر، سید احمد حسینی، یاسمن ترابی، مینو آذرمگین بازیگران این فیلم هستند.

عوامل سازنده «تریپلکس» عبارتند از:

کارگردان و تهیه‌کننده: علی کیان‌ارثی، نویسنده فیلمنامه:‌ مریم بحرالعلومی، مدیر فیلمبرداری: آرش سیفی، تدوین‌گر: سینا گنجوی، مدیر صدابرداری: اردلان کیان‌ارثی، طراحی‌وترکیب صدا: محمود موسوی‌نژاد، آهنگساز: امیریل ارجمند، طراح صحنه‌‌ولباس: سادیا جلالی‌پور، طراح چهره‌پردازی: فرزانه بیضایی، تصحیح رنگ: حمیدرضا فتوره‌چیان، جلوه‌هاى ویژه: آرمان طهماسبى، مشاور رسانه‌ای: مریم قربانی‌نیا، مدیر تولید: ارسلان کیان‌ارثی، مجری طرح و پخش بین‌الملل: گروه فیلمسازی بحرفیلم.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز