برنامه عید حسابی که بعد از مدت‌ها دوری از بازیگری و برنامه‌سازی و سریال‌سازی، جواد رضویان را به آنتن برمی‌گرداند به مناسبت عید فطر پخش می شود.

به گزارش مرور نیوز، پخش برنامه تلویزیونی خندوانه در ایام ماه مبارک رمضان متوقف شد و روابط عمومی برنامه رسماً اعلام کرد که "بعد از ماه رمضان برمی‌گردیم". پیگیری‌ها از شبکه نسیم مشخص می‌کند که «خندوانه» این روزها در تدارک قسمت‌های ویژه برای ایام عید فطر است.

قرار است رامبد جوان و برنامه «خندوانه» در شب عید فطر و عیدانه شبکه نسیم هر شب روی آنتن باشد.

برنامه دیگری که همزمان با عید فطر روی آنتن خواهد آمد برنامه‌ای تحت عنوان «عید حسابی» است، برنامه‌ای که بعد از مدت‌ها دوری از بازیگری و برنامه‌سازی و سریال‌سازی، جواد رضویان را به آنتن برمی‌گرداند. او سابقه اجرای برنامه تلویزیونی را دارد و این بار او در شبکه نسیم برنامه خواهد داشت.

گفته می‌شود لاله صبوری هم قرار است برای اجرا کنار جواد رضویان باشد. او آخرین باری که به‌عنوان مجری روی آنتن بود به ویژه‌برنامه «جشن رمضان» تلویزیون برمی‌گردد.

همچنین شبکه نسیم درصدد رساندن دو برنامه دیگر به آنتن خواهد بود؛ برنامه‌ تلویزیونی «تصویری از گل آقا» که در حال ساخت‌اند و «در حلقه رندان» که تلویزیونی خواهد شد، در زمان حاضر اجرای آن با فرم سالنی را شروع خواهند کرد و سپس به‌سراغ ساخت تلویزیونی‌اش می‌روند اما مشخص نیست چه‌زمانی به آنتن برسد.

در عین حال برنامه «دورهمی» مهران مدیری به پخش خود در شبکه نسیم ادامه خواهد داد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز