تلویزیون امروز فیلم‌هایی مانند «ابابیل»، «قلاده‌های طلا» و «مسیح» را روانه آنتن شبکه‌های سیما می‌کند.

به گزارش مرور نیوز، فیلم سینمایی «قلاده‌های طلا» به کارگردانی «ابوالقاسم طالبی»، جمعه ۹ دی ماه ساعت ۱۶ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

در این فیلم خواهید دید: در انتخابات سال ۸۸، با اعلام نتایج، اعتراض‌های عده‌ای از مردم شکل تظاهرات به خود می‌گیرد و مأموران وزارت اطلاعات پیگیر حوادث هستند. 

امین حیایی، حمیدرضا پگاه، محمدرضا شریفی نیا، علی رام نورایی و نیلوفر خوش خلق در فیلم سینمایی «قلاده‌های طلا» ایفای نقش کرده‌اند.

فیلم تلویزیونی «عملیات پایتخت» به کارگردانی «محمدرضا آهنج»، جمعه ۹ دی ماه ساعت ۰۰:۰۰ بامداد از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

در این فیلم خواهید دید: مبادله‌ای بین تشکیلات امنیتی ایران و یک جاسوس بیگانه صورت می‌گیرد. حامد مامور امنیتی ایرانی برای معالجه به خارج از کشور سفر می‌کند، اما در این سفر ربوده می‌شود.

حمیدرضا پگاه، لیلا بلوکات، شهروز ابراهیمی، نازآفرین کاظمی، مریم سلطانی، مژگان ترانه، امیرکاوه آهنین جان، امیرمحمد زند، محمود مقامی و پروانه صلابت در فیلم تلویزیونی «عملیات پایتخت» بازی کرده اند.

انیمیشن سینمایی «نبرد خلیج فارس» به کارگردانی «فرهاد عظیما»، جمعه ۹ دی ماه ساعت ۸ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

در این فیلم نبردی فرضی بین یک ناو جنگی ایرانی به نام ناو ولایت و تعداد زیادی از ناو‌های جنگی آمریکا در خلیج فارس می‌پردازد. در این نبرد، در ابتدا تمامی موشک‌هایی که ناو ایرانی به سمت ناوگروه آمریکایی شلیک می‌کند منهدم شده و به اهداف اصابت نمی‌کند.

فیلم سینمایی جدید «هوشیاری موقت» به کارگردانی «جی جی وینلاو»، جمعه ۹ دی ماه ساعت ۱۸:۲۰ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

داستان این فیلم با بازی نانی هازلِهارست، کلودیا کاروان و استفان کوری؛ درباره جون ویلتون زنی حدودا ۷۰ ساله است که ۵ سال قبل پس از چند سکته مغزی دچار آلزایمر عروقی و زبان پریشی شده و در آسایشگاه سالمندان بستری است.

فیلم تلویزیونی «ابابیل» به کارگردانی «جواد مزدآبادی»، جمعه ۹ دی ماه ساعت ۱۰ به روی آنتن شبکه سه سیما می‌رود.

در این فیلم خواهیم دید: در اوج بحران‌های سال ۱۳۸۸ گروهی از معاندین با انقلاب به سرکردگی فردی به نام شاهپوری در جهت بر هم زدن نظم عمومی و ایجاد اغتشاش اقدام به عملیات کردند. این عملیات که از طرف غرب و همکاری برخی از کشور‌های عربی صورت می‌گرفت توسط عملیات ضد جاسوسی نیرو‌های امنیتی ایران ...

لیلا بلوکات، رامین راستاد، وحید شیخ‌زاده و حدیثه تهرانی در این تله فیلم ایفای نقش کرده‌اند.

فیلم تلویزیونی «مسیر روشن» به کارگردانی «حسن آخوندپور»، جمعه ۹ دی ماه ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه چهار روی آنتن می‌رود.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: وحید یک بسیجی ۳۷ ساله به‌عنوان متخصص نجوم به‌تازگی کشف بزرگی کرده است. او برای جمعی از اعضای خارجی و متخصصین نجوم در حال توضیح است که سنگی شیشه پنجره را می‌شکند و بعد از برخورد با سر وحید او را مجروح می‌کند. 

سام درخشانی، سمانه پاکدل، حسین سلیمانی و زهره حمیدی بازیگران این تله فیلم هستند.

فیلم سینمایی «چهار بچه و نصفی» به کارگردانی «اندی دی امونی»، جمعه ۹ دی ماه ساعت ۹ از شبکه پنج پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی تدی، رز مالسون، آلن، پیپا هیوود و متیو گود آمده است: دیوید و آلیس هر دو از همسرشان جدا شده اند و هر کدام دو فرزند هستند با هم ازدواج کرده اند، ولی بچه هایشان چیزی نمی‌دانند آن‌ها به یک کلبه ساحلی می‌روند که این موضوع را به بچه‌ها بگویند.

فیلم تلویزیونی «محرمانه تهران» به کارگردانی «مهدی فیوضی»، جمعه ۹ دی ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج پخش می‌شود.

داستان فیلم درباره شهاب دستان است که به عنوان نیروی جاسوسی تلاوی برای یافتن دوست دوران کودکی اش فرامز و کشتن او وارد ایران می‌شود، فرامرز که اطلاعات زیادی از گروه و مافوقان خود در یک فلش دارد و از حضور در این باند پشیمان شده این اطلاعات را به عنوان مانع و سپری برای نجات جانش استفاده کرده است. 

علیرضا جلالی تبار، الهام جعفرنژاد، حمیدرضا افشار و سحر قریشی در فیلم سینمایی «محرمانه تهران» ایفای نقش کرده اند.

فیلم سینمایی «اهانت» به کارگردانی «سیدنی لومت»، جمعه ۹ دی ماه ساعت ۱ بامداد از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی شان کانری، ترور هاوارد، ویوین مرچنت، یان بلنن، پیتر باولز، درکت نیوارک و رونالد راد خواهیم دید: کارآگاه جانسون به مدت بیست‌سال به عنوان یک افسر پلیس به انجام وظیفه پرداخته‌است. 

فیلم سینمایی «دست‌های آلوده» به کارگردانی «سیروس الوند»، جمعه ۹ دی ماه ساعت ۱۳ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است که: سیامک و دیبا، نادر و رؤیا چهار جوان هستند که دست به سرقتی بزرگ از یک مراسم عروسی اعیانی می‌زنند. سیامک جواهرات سرقت شده را پیش نسرین که قصد دارد با او ازدواج کند، امانت می‌گذارد، اما ...

ابوالفضل پورعرب، هدیه تهرانی، امین حیایی، زنده یاد عسل بدیعی، سعید پیردوست و شهاب عسگری در فیلم سینمایی «دست‌های آلوده» به ایفای نقش پرداخته اند.

فیلم سینمایی «قطار ۳:۱۰ به یوما» به کارگردانی «جیمز منگولد»، جمعه ۹ دی ماه ساعت ۱۵ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

این فیلم با بازی راسل کرو و کریستین بیل؛ درباره کلانتر منطقه‌ای دور افتاده است که یک مجرم خطرناک به نام بن وید را دستگیر کرده و قرار است او را برای اجرای حکم اعدام راس ساعت سه و ده دقیقه سوار قطاری به مقصد یوما کنند. از طرفی افراد بن قصد دارند در او را در مسیر کلانتری تا ایستگاه قطار فراری دهند. 

فیلم سینمایی «برنی دلفین» به کارگردانی «کرک هریس»، جمعه ۹ دی ماه ساعت ۱۹ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

این فیلم با بازی تری امرسون و مارتی پول؛ داستان درباره خواهر و برادری است که با دلفینی به نام برنی دوست هستند و در ساحل جزیره برای خود کمپی برای تفریح درست کرده اند.

فیلم سینمایی «خارج از دید» به کارگردانی «استیون سودربرگ»، جمعه ۹ دی ماه ساعت ۲۱ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی جرج کلونی و جنیفر لوپز آمده است: جک فولی سارق حرفه‌ای بعد از سرقت از بانک به دلیل روشن نشدن ماشینش دستگیر می‌شود و به زندان می‌افتد. او پس از سه بار محکومیت به جرم سرقت، برای بار چهارم به سی سال زندان محکوم می‌شود. او تصمیم به فرار می‌گیرد، اما سر بزنگاه توسط یک پلیس زن به نام کارن دستگیر و به زندان می‌افتد و...

فیلم سینمایی «مادربزرگ اوه» به کارگردانی «جئون سه گی»، جمعه ۹ دی ماه ساعت ۲۳ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

این فیلم با بازی هیون بای دانگ، جین بای سو و کیم جو یون؛ داستان مادربزرگی است که دچار آلزایمر است و با پسر و نوه اش زندگی می‌کند. بعد از حادثه‌ای که برای نوه اتفاق می‌افتد او باید با وجود آلزایمر سعی در کشف راز ماجرا کند که ...

انیمیشن سینمایی «نبرد خلیج فارس» به کارگردانی «فرهاد عظیما»، جمعه ۹ دی ماه ساعت ۱۴ از شبکه کودک پخش خواهد شد.

در این فیلم نبردی فرضی بین یک ناو جنگی ایرانی به نام ناو ولایت و تعداد زیادی از ناو‌های جنگی آمریکا در خلیج فارس می‌پردازد. در این نبرد، در ابتدا تمامی موشک‌هایی که ناو ایرانی به سمت ناوگروه آمریکایی شلیک می‌کند منهدم شده و به اهداف اصابت نمی‌کند. 

فیلم تلویزیونی «پسرم رسول» به کارگردانی «نبی قلی زاده»، جمعه ۹ دی ماه ساعت ۱۸ از شبکه امید پخش خواهد شد.

این فیلم درباره پسری به نام رسول است که مدتی است به خاطر شکستگی لگن و زمین گیر شدن پدرش، همزمان با تحصیل به چوپانی و تدریس زبان انگلیسی مشغول است. تا این که با دیدن خوابی پریشان، متوجه می‌شود قرار است عزیزی را از دست بدهد. 

خسرو احمدی، محمد ربانی پور، ایلیا آغاسی، اندیشه یدی و محسن رضوانی در فیلم سینمایی «پسرم رسول» بازی کرده اند.

فیلم سینمایی «ساخت آمریکا» به کارگردانی «داگ لیمان»، جمعه ۹ دی ماه ساعت ۱۰ از شبکه افق پخش خواهد شد.

در این فیلم با بازی تام کروز، دامنال گلیسون و سارا رایت خواهیم دید: خلبانی معمولی، اما بلندپرواز برای درآمد بهتر ترک شغل کرده و با سیا همکاری اطلاعات عملیات هوایی می‌کند. مأموریت وی قاچاق سلاح و تحویل آن به جوانان ساده منطقه تبدیل می‌شود تا در برابر پیشروی کمونیسم بجنگند.

فیلم سینمایی «مسیح» به کارگردانی «زنده یاد نادر طالب‌زاده»، جمعه ۹ دی ماه ساعت ۱۸ از شبکه افق پخش خواهد شد.

در این فیلم خواهید دید: در روزگاری که کاهنان و حکومت فاسد هیرودس زمام امور یهودیه را در دست داشتند، حضرت مسیح (ع) پس از چله‌نشینی در بیابان و پیروزی بر وسوسه‌های شیطانی مأموریت می‌یابد در یکی از پرحادثه‌ترین دوره‌های تاریخی رسالت خود را ابلاغ کند. او برای اثبات پیامبری‌اش معجزاتی را نشان می‌دهد که این مسأله سبب می‌شود عده‌ای او را به اشتباه خدا بنامند و ...

در فیلم سینمایی «مسیح»، زنده یاد فتحعلی اویسی، مینا باقری، احمد نجفی و کامران فیوضات ایفای نقش کرده‌اند.

فیلم سینمایی «لویی پاستور» به کارگردانی «الن برونارد»، جمعه ۹ دی ماه ساعت ۱۱ با رابط ناشنوایان از شبکه سلامت پخش می‌شود.

این فیلم با بازی دنیس پودالیدس، آندره مارکون، ماری بونل و برونو تودسکینی؛ داستان لویی پاستور کاشف واکسن هاری است. او مدت‌ها روی این واکسن تحقیق کرده و آن را روی خرگوش و موش آزمایش می‌کند، ولی روزی مجبور می‌شود این واکسن را روی کودکی که توسط یک سگ هار گاز گرفته شده امتحان کند و چند هفته او را در خانه‌ای خود نگهداری می‌کند و ...