دبیر جشنواره «مدرسه عشق» گفت: رسالت بسیجیان این است که ارزش‌ها دفاع مقدس را به نسل آینده منتقل کنند.

به گزارش مرورنیوز، سردار آزادی در مراسم رونمایی از پوستر جشنواره  «مدرسه عشق» توضیح داد: عنوان این جشنواره از بیانات امام خمینی(ره) در سال 67 درباره بسیج الهام گرفته است و این جشنواره در طی برپایی چندین دوره در تلاش بوده است در عرصه بزرگ جنگ نرم به خوبی نقش آفرینی کند. رسالت اصلی بسیجیان در حوزه‌های فرهنگی این است که با زبان هنر و ظرفیت بزرگ هنری که در میان جوانان بسیجی وجود دارد بتواند ارزش‌های دوران دفاع مقدس و تفکر بسیجی را به نسل آینده انقلاب اسلامی منتقل کند که همین موارد یکی از مهم‌ترین اهداف برپایی جشنواره مدرسه عشق است.

وی ادامه داد:  از آنجا که در پایگاه‌های مقاومت بسیج سراسر کشور آثار بسیار مناسبی به تولید می‌رسد، جشنواره مدرسه عشق با شناسایی و تقدیر از برگزیدگان به دنبال هویت بخشی، ارزشیابی و ایجاد انگیزه در میان هنرمندان بسیجی پایگاه های مقاومت سراسر کشور است. از آنجا که استعدادیابی از مهم‌ترین اهداف برپایی جشنواره مدرسه عشق است، علاقه مندان می‌توانند آثار خود را در بخش‌های اصلی هنرهای تصویری و نمایشی، هنرهای تجسمی، نشر، موسیقی و سرود ، ایده و فعالیت‌های پایگاهی تا 30 آذرماه جاری از طریق پایگاه مقاومت بسیج محل زندگی خود به دبیرخانه جشنواره مدرسه عشق ارسال کنند.

همچنین احمد مداحی، دبیر اجرایی جشنواره مدرسه عشق نیز در این مراسم گفت: سال گذشته بیش از 12 هزار اثر به دبیرخانه چهارمین  جشنواره مدرسه عشق ارسال شد و پیش بینی ما این است که امسال بیش از این آثار به دبیرخانه جشنواره ارسال شود. علاقه مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت جشنواره مدرسه عشق به آدرس MADRESEHESHGH.IR مراجعه کنند. همچنین بزودی با برپایی نخستین نشست خبری پنجمین دوره جشنواره مدرسه عشق توضیحات بیشتری به اهالی رسانه ارائه خواهد شد. مراسم تجلیل از برگزیدگان پنجمین جشنواره مدرسه عشق (تولیدات فرهنگی، هنری پایگاه‌های مقاومت بسیج سراسر کشور اوایل اسفند در تهران برگزار خواهد شد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز