به‌ مناسبت گرامیداشت هفته ناجا نماینده ولی‌فقیه در لرستان دلنوشته‌ای به جانباز ۱۰۰ درصد سید نور خدا موسوی نوشت و از زحمات همسر وی قدردانی کرد.

به گزارش مرورنیوز، در دلنوشته آیت‌الله سیداحمد میرعمادی، نماینده ولی‌فقیه در استان  و امام جمعه خرم‌آباد خطاب به این شهید زنده لرستانی، آمده است: خداوند متعال در روی زمین بندگانی دارد که جلوه‌ای از صفات و کمالات الهی را به نمایش می‌گذارند.

وقتی خداوند آدم و همسرش را آفرید کسی باور نمی‌کرد در روی زمین یک سید نور خدا و همسرش پیدا شوند، آنچه را از آفرینش انسان می‌دانست و فرشتگان نمی‌دانستند، مردم را آگاه کنند.

مردمی همچون سید نور خدا که مردانه در برابر دشمنان دین ایستادند، فداکاری کرد، رشادت و صلابت به خرج داد، جهاد نمود و سرانجام با جانبازی و جان‌نثاری سال‌هاست ساکت و آرام بر روی تخت قرار گرفت تا آیتی بر آیات الهی و الگو و سرمشقی برای زمینیان باشد.

از سوی دیگر همسری باوفا، مقاوم، بافرزندانی معصوم مسئولیت سنگین پرستاری و تعلیم و تربیت فرزندان را بر عهده گرفت و سال‌ها در میدان آزمایش دشوار که گاه صخره سخت را بی‌تاب می‌کرد، صبوری به خرج دهند و مرهمی بر زخم جانکاه سید نور خدا، مادری آرام‌بخش بر دل پسر و دختر محزون خود باشد و زینب‌وار رسالت سنگین خود را به پایان برد.

درود بر اشک و لبخند سید نور خدا موسوی و سلام و درود خدا بر جانبازان و همسران فداکارشان.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز