شهرام کرمی، دبیر بیست و سومین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان، با دعوت از سه هنرمند، شورای داوریِ بخش مسابقه نمایشنامه های منتشر شده این جشنواره را معرفی کرد.

به گزارش مرورنیوز، احمد بیگلریان، منصور خلج و جواد عاطفه، کار انتخاب نمایشنامه برتر از مجموعه آثار چاپ شده سه سال اخیر را بر عهده خواهند داشت.

بر اساس اعلام روابط عمومی بیست و سومین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان، احمد بیگلریان نویسنده و کارگردان پیشکسوت تئاتر، در چندین دوره این رویداد هنری به عنوان عضو شورای انتخاب یا داور مشارکت داشته است. 
منصور خلج نویسنده، کارگردان، پژوهشگر و مدرس تئاتر و جواد عاطفه نویسنده، پژوهشگر و مترجم شناخته شده تئاتر است.
پیش از این حسن دولت آبادی و سید حسین فدایی حسین، برای داوری آثار بخش مسابقه نمایشنامه های تألیفی معرفی شده بودند که به دعوت شهرام کرمی، احمد بیگلریان علاوه بر ارزیابی آثار چاپ شده این بخش در کنار این دو نویسنده، به عنوان داور جشنواره آثار این بخش را نیز ارزیابی خواهد کرد.
مسابقه نمایشنامه نویسی بیست و سومین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان در دو بخش نمایشنامه های تألیفی و نمایشنامه های چاپ شده برگزار می شود.
بیست و سومین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان به دبیری شهرام کرمی و با حضور هنرمندان و گروه های منتخب ایرانی و خارجی آذرماه در شهر تاریخی همدان برگزار خواهد شد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز