موسسه انتشارات آستان قدس رضوی (به نشر) همزمان با ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان، کتاب پاسخ به 26 شبه وهابیت درباره قیام امام حسین (ع) و عزاداری برای ایشان را چاپ و منتشر کرد.

به گزارش مرورنیوز، این کتاب به قلم شهید هشام صمیری و ترجمه دکتر سردار شهابی در 144 صفحه، قطع رقعی و شمارگان سه هزار نسخه به چاپ رسیده است. 

شهید هشام صیمری، در این کتاب با نگاهی عمومی تلاش می کند تا با استناد به منابع روایی معتبر و مدارک اسلامی فریقین و ارائه مطالب با زبانی قابل فهم و به دور از تفصیل، پاسخ هایی درخور به برخی پرسش های شبهه انگیز در ارتباط با واقعه کربلا بدهد. 
وی یکی از پیشگامان ترویج فرهنگ ناب علوی است که برای از بین بردن شبهات در این عرصه فعالیت می کرد و به دلیل مبارزه با فرقه ضاله وهابیت و تبیین حقانیت حضرت علی(ع) به دست دشمنان اهل بیت (ع) چند روزی بعد از ایام فاطمیه در آخرین ساعات روز سوم تیرماه سال 1386 در خانه اش به ضرب گلوله به درجه رفیع شهادت نایل گشت. 
کتاب پاسخ به 26 شبه وهابیت درباره قیام امام حسین (ع) و عزاداری برای ایشان به شیوه و روش جالب توجهی تحریر یافته است، به طوری که خواننده را مجذوب خود می سازد. 
این کتاب با طرح پرسش، در خواننده به خصوص قشر جوان ایجاد انگیزه می کند و پاسخ را با عبارتهای کوتاه ارائه می دهد و خواننده را زودتر به مقصد می رساند، ضمن اینکه پاسخ ها مستند و متکی بر مدارک معتبر اسلامی به ویژه کتابهای روایی مهم و کهن برادران اهل سنت است. 
علاقه مندان به تهیه این کتاب می توانند به نشانی اینترنتی www.behnashr.com و یا فروشگاه های سطح شهر مشهد و نمایندگی های سراسر کشور مراجعه کرده و یا از طریق شماره تلگرام 09027652008و سامانه پیامکی به شماره 30003209 با این انتشارات تماس برقرار کنند. 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز