مدیر کمیته ناشران داخلی از پایان مهلت ثبت نام ناشران برای حضور در سی امین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران خبرداد و گفت: این مهلت امشب ساعت 24 تمام می شود.

به گزارش مرور نیوز، هومان حسن‌پور مدیر کمیته ناشران داخلی پیرامون ثبت نام ناشران برای حضور در سی امین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران گفت: این مهلت امشب تمام می‌شود.

وی ادامه داد: ناشران فرصت دارند تا ساعت 24 امشب برای ثبت نام به وبسایت‌های اعلامی مراجعه و مراحل را طی کنند.

حسن پور با بیان اینکه زمان اعلامی تمدید نخواهد شد گفت: آمار دقیق نمی‌توان اعلام کرد چرا که مدام در حال تغییر است. اما تا این لحظه مشکل خاصی در راستای ثبت نام عنوان نشده است.

وی گفت: تنها در برخی موارد شماره حساب‌های بانکی متناقض بود که به سرعت این مسئله حل شد در غیر این صورت مشکلی عنوان نشده است.
ناشران به منظور ثبت درخواست جهت حضور در نمایشگاه کتاب تهران می‌توانند با توجه به زمینه فعالیت‌ خود به یکی از وبسایت‌های اعلام شده مراجعه کنند:
· ناشران عمومی به آدرس http://www.ipcu.ir (اتحادیه شرکت‌های تعاونی ناشران ایران-آشنا)
· ناشران دانشگاهی به آدرس http://www.obup.ir (انجمن فرهنگی ناشران کتاب دانشگاهی)
· ناشران کودک و نوجوان به آدرس: http://www.cacbp.ir (انجمن فرهنگی ناشران کتاب کودک و نوجوان)
· ناشران آموزشی به آدرس http://www.afnam.ir (انجمن فرهنگی ناشران آموزشی)
در این مرحله ناشران با ثبت درخواست خود به عنوان متقاضی دریافت غرفه شناخته می‌شوند و ثبت نام موقت از آن‌ها انجام می‌شود. پس از بررسی درخواست متقاضیان و داشتن شرایط اختصاص غرفه از طریق پیامک، پست الکترونیکی و سایت ثبت‌نام، پذیرش ناشران به اطلاع آن‌ها خواهد رسید. پس از اعلام متراژ غرفه و پرداخت صورتحساب از طریق درگاه بانک، ثبت نام ناشران قطعی خواهد شد.
گفتنی است، سی‌اُمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از تاریخ 13 تا 23 اردیبهشت ماه در شهر آفتاب برگزار خواهد شد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز