مدیر نگارخانه ویستا گفت: 30 مهر ماه آخرین فرصت برای شرکت در جایزه ایده برتر هنری با عنوان ویستا بوده و قابل تمدید نیست.

به گزارش مرورنیوز، پریسا پهلوان اظهار کرد: علاقه مندان و هنرمندان صاحب ایده های نو می توانند طرح های خود را از طریق وب سایت این گالری و یا به صورت حضوری تحویل دبیرخانه این اتفاق فرهنگی هنری دهند. 
وی با بیان این که مبلغ این جایزه 300 میلیون ریال است گفت: این اتفاق بنیادین و تفکر محور است که در هنر معاصر به طرح های نوشتاری و مکتوب بها می دهد؛ این رویکرد همیشگی گالری ویستا ست که در تمام چهار سال حضور خود در فضای هنری کشور، از ایده های نو و تأثیرگذار استقبال کرده؛ امید است در ادامه این روند زمینه حمایتی از هنرمندان صاحب اندیشه در عرصه هنرهای تجسمی فراهم شود.
وی در ادامه با اشاره به داوری آثار افزود: هیئت انتخاب در مرحله نخست، طرح های دریافتی را ارزیابی می کند، سپس لیستی از طرح های منتخب اعلام و در دو بخش نمایش مستندات صوتی و تصویری و برگزاری نشست تخصصی در گالری ویستا مورد بررسی نهایی قرار می گیرند. 
وی ادامه داد: پس از نمایش، آثار طرح برتر توسط هیئت انتخاب معرفی و در بازه زمانه سه ماهه شرایط تولید و نمایش آنها فراهم می شود؛ البته هنرمندان تا پایان مهر فرصت دارند که پروپوزالی از طرح های خود ارسال کنند و آبان ماه ( 14 تا 19 آبان) برای تبیین ایده و طرح های خود به صورت حضوری فرصت خواهند داشت .

** فیلم سینمای دهه 50 ژاپن در موزه هنرهای معاصر تهران
فیلم افسانه ماه محو پس از باران به کارگردانی کنجی میزو گوچی روز یکشنبه 25 مهرماه در سالن سینما تک موزه هنرهای معاصر تهران به نمایش در می آید.
به گزارش روابط عمومی موزه هنرهای معاصر تهران؛ فیلم 'افسانه ماه محو پس از باران' محصول سال 1953 به مدت 96 دقیقه به زبان اصلی و با زیر نویس فارسی در سالن سینما تک موزه هنرهای معاصر تهران به نمایش در می آید.
دو برادر، که یکی طعمه طمع می شود، دیگری طعمه حسد. آن ها، در زمانه ای که سرزمین شان مورد هجوم نظامیان غارت گر قرار گرفته، خانواده و زندگی شان را برای دنبال کردن وسوسه های شان به خطر می اندازند. 
علاقه مندان می توانند برای استفاده از برنامه های نمایش فیلم ،روزهای یکشنبه و چهارشنبه به موزه هنرهای معاصر تهران، واقع در خیابان کارگر شمالی مراجعه کنند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز