تهیه کننده فیلم«چهل کچل»که داستانی مرتبط با دفاع مقدس دارد،از تلاش عوامل سازنده برای رساندن فیلم به جشنواره فیلمهای کودک و نوجوان خبر داد

پروانه مرزبان تهیه کننده سینما در گفت وگو با خبرنگار مرور نیوز درباره جدیدترین پروژه خود«چهل کچل»که فیلمبرداری آن به کارگردانی صادق صادق دقیقی به پایان رسیده است،گفت:با توجه به مضمون و موضوع خاص فیلم بخش جلوه های ویژه به مدیریت فرید ناظرفصیحی از زمان فیلمبرداری مشغول فعالیت بوده است و هم اکنون نیز انجام جلوه های ویژه این فیلم ادامه دارد.ضمن اینکه حسن ایوبی هم که تدوین فیلم را همزمان با فیلمبرداری آغاز کرده بود،همچنان مشغول تدوین«چهل کچل»است.

او در مورد آهنگساز این فیلم گفت:چون نوع خاصی از موسیقی مد نظر آقای صادق دقیقی کارگردان کار است که باید با داستان کار نیز همخوانی داشته باشد،ایشان هنوز مشغول بررسی آهنگسازان مختلف است تا با بهترین شخص برای اینکار قرارداد ببندیم.

مرزبان درباره زمان آماده شدن «چهل کچل»گفت:گروه تولید به شکل شبانه روزی مشغول کار است تا این فیلم برای حضور در جشنواره فیلم های کودک و نوجوان آماده شود.

«چهل کچل» به کارگردانی صادق صادق دقیقی، نویسندگی عبدالجبار دلدار و پروانه مرزبان با بازی پژمان بازغی، مریم بوبانی، رضا ناجی، سوگل طهماسبی، پرهام دلدار و مهدی مهاجری داستانی در ارتباط با کودکان و دفاع مقدس دارد.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز