فیلم سینمایی «خانه ای در خیابان چهل ویکم» در بخش مسابقه جشنواره بین المللی فیلم سائوپائولو برزیل به نمایش در می آید.

به گزارش مرورنیوز، «خانه ای در خیابان چهل و یکم» به کارگردانی حمیدرضا قربانی، نویسندگی آزیتا ایرایی و تهیه کنندگی محمود رضوی در بخش مسابقه سیمرغ سی و چهارمین دوره جشنواره فیلم فجر (1394) نیز به نمایش درآمد. 
 در جشنواره بین المللی فیلم سائوپائولو که از 29 مهر تا 12 آبان ماه - 20 اکتبر تا 2 نوامبر - برگزار می شود، 322 فیلم در 35 سینما و مجتمع های فرهنگی و سینماهای روباز به نمایش در می آید.
مجموع فیلم های انتخاب شده در این جشنواره نگاهی به سینمای معاصر جهان از لحاظ گرایش های، موضوعات فیلم ها، روایت ها و مولفه های زیبایی شناختی دارد.
چهلمین دوره این جشنواره از شش بخش شامل گرامیداشت، نمایش های ویژه، بخش مسابقه، کارگردانان جوان، چشم انداز جهانی، سینمای لهستان و سینمای برزیل تشکیل شده است.
غیر از فیلم «خانه ای در خیابان چهل ویکم»، فیلم های «76 دقیقه و 30 ثانیه» ساخته سیف الله صمدیان در بخش گرامیداشت و نیز «سینما نیمکت» از محمد رحمانیان، «اژدها وارد می شود» از مانی حقیقی، «لانتوری» ساخته رضا درمیشیان در بخش های مختلف جشنواره سائویائولو به نمایش در می آیند.
فیلم «خانه ای در خیابان چهل ویکم» به تازگی در جشن انجمن منتقدان و نویسندگان سینمای ایران در پنج رشته نامزد دریافت جایزه شد و سارا بهرامی جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل زن را از این جشن دریافت کرد. 
قرار است این فیلم بزودی به نمایش عمومی درآید.
در این فیلم مهناز افشار، علی مصفا، سهیلا رضوی، سارا بهرامی، آرش مجیدی، مانی رحمانی، مانیا علیجانی و علیرضا کمالی به ایفای نقش می پردازند. 
«خانه ای در خیابان چهل و یکم» ماجرای دعوای دو برادر و بحران پیش آمده در پی آن را روایت می کند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز