وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در احکام جداگانه ای دبیر و اعضای هیات علمی سی و چهارمین جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران را منصوب کرد.

به گزارش مرورنیوز، علی جنتی در احکام جداگانه ای حجت الاسلام رضا مختاری، محمدرضا موحدی، محمد امین قانعی راد، جواد محقق، محمدتقی خانی، محمود کمره، مجید غلامی جلیسه، محمد خزایی، محمد سلگی، محسن جوادی و منصور صفت گل را به عنوان اعضای هیات علمی سی و چهارمین دوره جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران منصوب کرد.
در متن احکام هر یک از اعضای هیات علمی آمده است: نظر به مراتب علمی و تجارب ارزشمند جناب عالی در زمینه های علمی-پژوهشی، به موجب این حکم به عنوان «عضو هیات علمی سی و چهارمین دوره جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران» منصوب می شوید.
جنتی در این احکام ابراز امیدواری کرده است: اعضای هیات علمی سی و چهارمین جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی با استعانت از خداوند متعال و بهره گیری از دیدگاه های جناب عالی و سایر اندیشمندان و صاحب نظران، این جایزه ارزشمند و معتبر، بتواند نقش شایسته خود را در ارتقای فرهنگی و معرفی حوزه فرهنگ و تمدن ایران سرافراز، ایفا کنند. 
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی همچنین در حکمی حجت الاسلام محمدعلی مهدوی راد را به عنوان دبیر علمی سی و چهارمین دوره کتاب سال جمهوری اسلامی ایران منصوب کرد.
جنتی در این حکم نیز خطاب به دبیر علمی سی و چهارمین دوره کتاب سال جمهوری اسلامی ایران ابراز امیدواری کرده است که وی با استعانت از خداوند متعال و بهره گیری از همکاری اندیشمندان و اساتید در گسترش دانایی و تولید علم و فرهنگ در ایران اسلامی موید باشند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز