آلبوم های موسیقی «فریاد سوخته» و «قصه کربلا» که در سال های پیش تولید شده، این بار به صورت مجازی نیز در دسترس کاربران قرار گرفته است.

به گزارش مرورنیوز، به نقل از روابط عمومی حوزه هنری، دو آلبوم «فریاد سوخته» و «قصه کربلا» از تولیدهای سال های گذشته مرکز موسیقی حوزه هنری انقلاب اسلامی است که تا کنون در قالب مجازی امکان نشر نیافته بوده و به دلیل فرا رسیدن ایام سوگواری سالار شهیدان و برای معرفی هرچه بهتر، هم اکنون این دو اثر در فضای مجازی نیز منتشر شده اند.
آلبوم «فریاد سوخته» دارای 10 قطعه با شعرهایی از عمان سامانی، یغما جندقی، علی انسانی، محمدسعید میرزایی و اکبر ناظم است. این آلبوم با صدای مسعود کهریزی و تنظیم شهرام مظلومی تولید شده و شامل بازسازی نغمه های عاشورایی 50 سال اخیر است و ترکیبی از آهنگ های قدیم و جدید عاشورایی است .
دیگر اثر تولیدی مرکز موسیقی حوزه هنری در زمینه ی آثار عاشورایی، آلبوم «قصه ی کربلا» است که با صدای قاسم مطهری و آهنگسازی و تنظیم امید سیاره روانه بازار موسیقی شده است. این آلبوم دارای 9 قطعه به زبان های ترکی و فارسی ا ست و به شکل ارکسترال تنظیم شده است.
این آلبوم ها به صورت مجازی در دسترس علاقه مندان به موسیقی عاشورایی قرار گرفته و مخاطبان می توانند برای تهیه این آلبوم ها و دیگر تولیدهای عاشورایی مرکز موسیقی حوزه هنری، به نشانی اینترنتی www.musicenter.ir مراجعه کنند.
مرکز موسیقی حوزه هنری تا کنون افزون بر 20 عنوان اثر عاشورایی عرضه کرده است که از میان آنها می توان به آلبوم های «خروش بحر»، «خاتون»، «از نیستان» و «خونین دلان» اشاره کرد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز