شبکه رادیویی سلامت به مناسبت روز جهانی غذا (25 مهر) ویژه برنامه هایی را پخش می کند.

به گزارش مرورنیوز، این شبکه یکشنبه (25 مهر)، همزمان با روز جهانی غذا، در برنامه «صبح و زندگی» به موضوع «روز جهانی غذا و اهمیت صبحانه» خواهد پرداخت.
این برنامه روزهای شنبه تا پنجشنبه هر هفته، ساعت 7:05 دقیقه به مدت 80 دقیقه تقدیم شنوندگان صدای دانش، نشاط و آرامش می شود. 
برنامه «فراسو» نیز با توجه به شعار روز جهانی غذای 2016 یعنی؛ «آب و هوا در حال تغییر است، غذا و کشاورزی نیز باید تغییر کند» با حضور کارشناسان به سوالات شنوندگان درباره 
«تنوع و تعادل، دو اصل مهم تغذیه صحیح» پاسخ می دهد.
این برنامه شنبه تا چهارشنبه هر هفته، از ساعت 8:30 به مدت 30 دقیقه، روی آنتن می رود.
برنامه «غذا، سلامت، زندگی» نیز به بررسی کاربردهای فناوری نانو در صنعت مواد غذایی می پردازد. 
این برنامه روزهای فرد درباره مباحث صنایع غذایی با هدف پرداختن به شعار سال سازمان بهداشت جهانی؛ ایمنی غذا از مزرعه تا سفره است، می پردازد. برنامه «غذا، سلامت، زندگی» شنبه تا چهارشنبه هر هفته از 13:30 به مدت 30 دقیقه پخش می شود.
برنامه «نیم نگاه» شبکه رادیویی سلامت، نیز دوشنبه (26 مهر)، «روز جهانی غذا و 5 موضوع مهم» را بررسی می کند. 
«نیم نگاه» مجله ای خبری و تحلیلی است که از ساعت 12 به مدت 40 دقیقه به بررسی موضوعات روز سلامت در ابعاد بهداشت روان، بهداشت و تندرستی، خانواده، اجتماعی و تغذیه و سلامت می پردازد و شنبه تا چهارشنبه هر هفته تقدیم شنونده های صدای دانش، نشاط و آرامش می شود.
برنامه «قاصدک» نیز قصه های کودکانه با موضوع «اسراف در غذا» را تقدیم شنوندگان صدای دانش، نشاط و آرامش می کند.
این برنامه هر شب ساعت 21 به مدت 15 دقیقه پخش می شود. راه های ارتباطی با برنامه های رادیو سلامت سامانه پیامکی 30000102 و شماره تلفن 22021954 واحد ارتباطات این رادیو هستند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز